+38 (068) 190-55-45

12 Project курсы английского языка

Официальная страница школы на Enguide
Официальная страница школы на Enguide

Программы обучения

Выберите офис (всего 2 офиса)
вулиця Терещенківська, 11
Информация о наборах от школы 12 Project обновление от 15.05.2018

Посмотреть другие школы английского на Enguide

Все курсы

Условия обучения

 • Наличие занятий с носителем без носителей языка
 • Старт обучения Каждую неделю
 • Отработка пропущенных занятий Есть
 • Сертификат На каждом уровне обучения
 • Разговорные клубы Есть
 • Оплата За курс

О школе 12 Project

·Школа-лоукост английского языка Project 12 предлагает отличный результат за лучшую цену
на рынке.
· Интенсивное обучение
· Гибридная методика
· Адаптивный график 
· Оригинальная учебная платформа 12 Tracks 

Показать больше информации о школе

Перейти на официальный сайт

https://p12.com.ua/

Офисы 12 Project на карте

 • вулиця Терещенківська, 11 Украина
  Київ, вулиця Терещенківська, 11
  М Площадь Льва Толстого
  Сейчас закрыто

  ПН - ВТ: 8:00 - 21:30

  Среда: 14:00 - 21:30

  ЧТ - ПТ: 8:00 - 21:30

  CБ - ВС: 10:00 - 15:00

 • вулиця Хрещатик, 8 Украина
  Київ, Шевченківський район, вулиця Хрещатик, 8
  М Майдан Независимости
  Сейчас закрыто

  ПН - ВТ: 8:00 - 21:30

  Среда: 14:00 - 21:30

  ЧТ - ПТ: 8:00 - 21:30

  CБ - ВС: 10:00 - 15:00

Отзывы

 • Иван Комар
  Иван Комар оставил отзыв о 12 Project в 19:28, 23 Сентябрь, 2018
  В своей ценовой категории лучшие курсы. Польза и удовольствие от курсов зависит от преподавателя. У меня преподавал Серж, другие у кого я был мне не так понравились. Группы довольно большие, но ходят люди по разному, может прийти 1-2 человека, а может прийти и около 20. Гибкий график безусловный плюс.

  Если вдруг передумал обучаться на средине курсов или после 2-3 занятие деньги в добровольном порядке не возвращают, мотивация: "Мы лоукост".

  Рекомендую эти курсы тем, кто хочет улучшить свой инглиш, но бюджет весьма скромный. Также обязательно следует делать домашку, чтобы материал не улетел из головы.

  Из негативного: Бесплатную книгу дают только в он-лайн доступе, а в бумажном нужно покупать. В книгах есть ошибки, их не особо много, но встречались не один раз.
  • John Smith
   John Smith оставил отзыв о 12 Project в 17:33, 7 Май, 2018
   Навчаюсь трішки довше 2х місяців
   У школи на мій погляд є свої сильні і слабкі сторони
   1. Ціна. При досить низькій ціні якість навчання на високому рівні
   2. Підручник. Дуже зручно що його не обов'язково купувати. Можна роздрукувати чи користуватись онлайн-версією. Але я помітив досить велику кількість помилок які не так важко виправити, але це чомусь не зробили. Також дуже сподобалось як подається матеріал, граматика.
   3. Є можливість перенести заняття на інший день/час
   4. Викладачі. Молоді викладачі без великого досвіду роботи. Вони ближчі до вчорашніх студентів, ніж до носіїв англійської мови. Але програма побудована так, що рівень викладачів майже не впливає на ваш процес навчання.
   5. Граматика. На мій погляд ці курси ідеальні якщо вам потрібно оновити свої знання і підтягнути граматику. Але більшість часу тут потрібно займатися вдома. Якщо дома не зможете виділяти час, то я не певен що ці курси сильно допоможуть. Моя граматика за 2 місяці дуже суттєво посилилась. Але я досить багато часу приділяв для цього дома.
   6. Розмовний англійський. Я не певен що мій рівень спілкування якось змінився за цей час. Якщо вам потрібно підтягнути розмовний англійський, то обирайте іншу школу. Ми спілкуємось і обговорюємо різні теми з сусідом по парті, але викладач не моніторить і майже ніколи не поправляє нас.

   Я спочатку планував тільки один рівень пройти і далі шукати іншу школу, але зараз схиляюсь до думки залишитись ще на 3 місяці, а потім шукати школу де основна увага приділяється спілкуванню.
   • Anna Bílá
    Anna Bílá оставила отзыв о 12 Project в 15:47, 23 Декабрь, 2017
    Навчаюсь на другому степі, школа сподобалася з перших хвилин! Плюсів безліч: крутий авторський підручник, креативний дизайн, низька ціна (а якщо займатися зранку - ще дешевше), позитивні викладачі, у мене викладає Соня - дякую їй, привітні адміністратори на вході, класний граматичний блокнот, чудова програма, розрахована на рік вивчення, використання аудіо- та відеоматеріалів, натиск на розмовну англійську і, мабуть, найпрекрасніше - особистий кабінет, у якому можна перенести заняття, записатись на консультації або змінити графік просто зі смартфону у будь-який час, а також є одразу весь підручник, тобто його не обов'язково купляти - можна займатися з девайсом або друкувати самому, якщо звісно така можливіть є. Єдиний мінус - це помилки у відповідях до підручника, але їх небагато і на фоні всього іншого - це дрібниця, тим більше автори сказали, що працюють над цим. Однозначно рекомендую.
    Читать все отзывы