ALL INCLUSIVE курси англійської мови

43471 студент записався на безкоштовний урок за допомогою Enguide

2 перегляди сторінки школи ALL INCLUSIVE cьогодні

Подивитися інші школи англійської на Enguide

214 шкіл на карті Києва

Безкоштовний пробний урок

12036 відгуків

Умови навчання

 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу ALL INCLUSIVE

Курси англійської мови ALL INCLUSIVE дійсно включають в себе все, що вам може знадобитися з іноземними мовами. Тут не тільки навчають англійської та готують до успішної здачі міжнародних іспитів, але і якісно переводять тексти і живу мову (синхронний переклад) і організовують поїздки для навчання в Англії. Але про все по порядку.

В першу чергу школа англійської ALL INCLUSIVE - це мовні курси з відмінною методикою і висококласними викладачами. Всі програми розділені за напрямками в залежності від ваших цілей:

 • Індивідуальні заняття з репетитором (персональний графік, специфіка сприйняття і запам'ятовування, максимум уваги і т.п.).
 • Групові заняття з декількома студентами (максимум 6 осіб в групі) для активного розвитку розмовної мови, цікавого спілкування, змагального духу і самодисципліни.
 • Корпоративні заняття для професійного розвитку, підвищення конкурентоспроможності, тімбілдінга і кар'єрного зростання.
 • Онлайн-заняття для економії часу, абсолютної свободи пересування і індивідуального графіка навчання.

За допомогою цієї школи ви можете відправитися за кордон за програмою Work & Travel, підготуватися до міжнародних іспитів з англійської мови, спілкуватися з носіями мови, читати, слухати музику, дивитися фільми англійською.

А ще курси англійської мови ALL INCLUSIVE пропонують навчити професійного перекладу. Тобто, не просто досконало оволодіти іноземною, а отримати справжню професію. Стільки можливостей - і всього один крок потрібно з вашого боку: приходьте навчатися! 

Показати більше інформації про школу

Офіси ALL INCLUSIVE на карті

Відгуки

 • Archi Stepanov
  Archi Stepanov 8 Лютий 2017, 18:45
  Соглашусь со всеми ранее написанными отзывами! Из всех английских курсов на которые я ходил, задержался только тут, так как тут действительно хотят научить, а не начитать лекцию! Кто хочет получать удовольствие от изучения языка, вам точно сюда!
  Переглянути →
  • Бельский Вадим
   Бельский Вадим 24 Січень 2017, 16:49
   Доброго времкни суток. Хочу поделиться своим впечатлением о данном центе.Итак: 1.быстро подобрали подходящую группу 2.приятная и домашняя атмосфера обучения (созданная преподователем) 3.индивидуальный подход 4.гибкий и удобный график ( особенно для тех кто работает) 5.заметныое улутшение произнашениия...
   Переглянути →
   • Виктория Коляда
    Виктория Коляда 16 Листопад 2016, 19:07
    Очень долго искала школу для изучения английского!! Но All Inclusive покорила меня с первого знакомства! Отличный преподователь, администрация, теплые и уютные классы! Занятия груп в разные дни и есть возможность выбрать! Во время урока присутствует общения на английском на интересующие темы, грамматика...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки

    Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

    Білий кролик
     Відкрито набір в 1 групу
    Вибрати групу
    Spot
     Відкрито набір в 4 групи
    Вибрати групу
    My English World
     Відкрито набір в 2 групи
    Вибрати групу
    MRIJA LANGUAGE SCHOOL
     Відкрито набір в 4 групи
    Вибрати групу