Отзывы о курсах E-SPACE

36730 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

6 просмотров страницы школы E-SPACE сегодня

Всего отзывов – 4
Добавить отзыв

  • 29 Сентябрь 2020, 21:40
   Закончил один курс в этой школе, мне все очень понравилось, особенно методы обучения на уроках. Обучение новых слов и выражений происходит в виде игры или общения учеников между собой, домашки не много и она достаточно интересная. Преподаватель не оставит тебя без внимания, ты получишь ответы на все свои вопросы. Также на курсе есть спикинг клуб. Всем рекомендую.
   Ответить
   • 29 Сентябрь 2020, 16:21
    Я пройшла вже 2 рівні і дуже задоволена своїм результатом. Тут я змогла упорядкувати свої вже набуті знання, а також вивчити багато нового. Школа E-space має правильний підхід, адже результат по закінченню рівня дуже хороший і це не може не задовольнити. Дуже дякую Паулі та Богдану за чудову роботу! З кожним рівнем, я все ближче до своєї мети. Уроки дуже цікаві та насичені практичними темами. Окрема подяка Паулі, яка чітко стежить за засвоєнням матеріалу і завжди готова пояснити незрозуміле. Школа E-space одина з найкращих для вивчення англійської мови! Ответить
    • 29 Сентябрь 2020, 16:11
     Очень хорошая школа!Рекомендую! Ответить
     • 29 Сентябрь 2020, 15:08
      Зараз проходжу курс advanced в школі, враження суперові - за перші два тижні вивчив стільки слів, як сам до цього за рік)) Радує, що найбільше уваги приділяється спікінгу, оскільки говорити по суті й аргументовано на будь-яку тему без підготовки - це те ще завдання. А спікінг клаби по Zoom то взагалі окрема тема, сам би не повірив у їх корисність та драйвовість якби не ходив)

      Зараз наші заняття проходять онлайн, бо так зручніше нашій групі, але мав декілька занять також в офісі - теж симпатично, новий ремонт, одразу видно, що не шкодували ресурсів.

      PS: Паула, Богдан, Валерій - ви кращі : )
      Ответить

      Добавить новый отзыв