График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

English For the Future курсы английского языка

English For the Future информация о курсах

Страница подтверждена
от1000 грн/мес

Для викладання англійської мови за програмою школи "English For the Future" ми використовуємо найсучасніші ресурси та платформи, наприклад, TED Talks. Ми не вивчаємо сухі підручники з нецікавими текстами – натомість ми жваво пізнаємо та обговорюємо теми, що є цікавими для 16-18 річних молодих людей, що пов язані з розвитком особистості і вибором професій, подіями у світі, досягненнями видатних людей у сферах бізнесу, науки та культури. В програму включено дискуссійний клуб для обговорення різноманітних тем. Бажання висловити свою думку з того чи іншого питання спонукає учня вивчати мову. В такий спосіб, засвоєння англійської відбувається природньо та інтенсивно водночас.
Граматичний блок програми включає матеріал для проходження повного поглибленого курсу граматики англійської мови. Роз"яснення граматичних тем відбувається у порівнянні з українською, російською мовами, що гарантує цілковите розуміння матеріалу.
Лексичні теми зібрані у три блоки: Людина. Суспільство, Світ та включають вивчення реалій сучасного життя у англомовних країнах, їхньої культури, традицій та історій успіху видатних людей.
Для сучасної молодої людини надзвичайно важливо вміти висловлювати свої думки усно, тобто мати гарні розвинуті навички розмовної мови. Для цього в програму вбудовано курс розмовної мови на побутові теми. Ми також пропонуємо учням знайти друга для спілкування з іншої країни за допомогою сучасних ресурсів та комунікаційних платформ і допомагаємо налагодити комунікацію.
Важливим блоком програми є розгляд вимог до ЗНО та виконання тренувальних вправ для безпосередньої підготовки до екзамену. На сьогоднішній день структура зовнішнього незалежного оцінювання включає читання та розуміння тексту та завдання з письмового мовлення. Але, враховуючи щорічне посилення вимог до рівня знань англійської мови з боку Міністерства освіти України, вже зараз ми готуємо учнів за чотирма напрямками:
- Читання та розуміння прочитаного тексту
- Сприйняття мови на слух
- Розмовна мова
- Письмова мова