График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Hotspot School of English курсы английского языка

Hotspot School of English информация о курсах

Страница подтверждена
73.02 12
12 отзывов
от2125 грн/мес

Бесплатный пробный урок в Hotspot School of English

Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

Принимайте решение и изучайте английский там, где вам нравится

Уже 6321 человек записался на бесплатный урок с помощью Enguide

Сегодня 2 посетителя просматривали страницу Hotspot School of English

HOTSPOT  — перша в Україні школа англійської мови, у якій діє система триаспектного навчання з трьома різними викладачами та заняттями по кожному з аспектів. 

Ми впевнені, компроміси у навчанні не приносять жодних результатів. Мовні курси та школи не хочуть втрачати гроші і вважають, що відраховувати ледащих нерентабельно. Вони навіть дозволяють не виконувати домашні завдання. У результаті, аудиторія заповнена випадковими студентами. Вони не мотивовані, їх викладачі також. Звичайно, за таких обставин немає сенсу сподіватися на результат. Це може тривати роками. Час минає. Гроші витікають. Ми хочемо змінити цю систему.  

Методика викладання важлива. Та здебільшого успіх залежить від умов навчання. Ми маємо такі умови: це перша в Україні школа, в яку потрапити може не кожен, звідки можна бути відрахованим за неуспішність, де доведеться працювати у режимі «hardcore».   Такгроші для нас важливі, але гроші тільки тих студентів, які дійсно хочуть та можуть результативно навчатися. Для того, щоб витримати таке навантаження, потрібно мати дійсно високу мотивацію. Ми не віримо у казки про вивчення мови за два місяці. Не віримо у результативність ігор, пісень та танців під час занять. Не віримо, що мову можна вивчити без великої кількості домашніх завдань. У що ми дійсно віримо — так це в сумлінну працю, системний підхід та справжню мотивацію.   Саме тому слоган нашої школи — No Bullshit. 


Наша система навчання підійде тим, у кого дійсно висока мотивація, хто здатен багато працювати, кому англійська потрібна:

• для кар'єрного зростання 
• для закордонних відряджень 
• для кваліфікованої роботи за кордоном
• для зміни кар'єри 
• для студентів, які готуються до TOEFL, IELTS