Отзывы о курсах Success

38716 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

5 просмотров страницы школы Success сегодня

Всего отзывов – 8
Добавить отзыв

  • 3 Октябрь 2017, 19:01
   Спасибо за знания.Хорошо подтянул грамматику и разгорный,сейчас готовлюсь к ДПА. Ответить
   • 26 Сентябрь 2017, 15:19
    Добрий день! Моя донька навчається на курсах англійської мови success. Дуже гарні курси для школярів! Донька відвідує заняття з великим задоволенням! Особлива подяка Наталії Василівні, прекрасний викладач!!! Рекомендую! Ответить
    • 26 Сентябрь 2017, 11:10
     Занималась в "Success" в 2015 году,готовилась к ДПА. Благодарна за полученные знания!
     Когда в 2016 году стал выбор перед подготовкой к ЗНО,конечно же опять выбрала эти курсы.Я решила,что для подготовки к такому серьёзному экзамену лучше выбрать индивидуальные занятия.Да,было не легко,Огромная благодарность за то,что уделялось много внимания написанию писем.Наталья Васильевна-
     отличный преподаватель, результаты тоже очень порадовали!
     Я поступила в КНТЭУ(международное право).
     Ответить
     • 23 Сентябрь 2017, 21:24
      Благодаря курсам английского языка Success изъясниться легче на английском, чем на родном языке(без шуток). При вопросе "На каком языке выступать на конференции, защищать проект/курсовую/лабу?" Ответ "Только на английском, так даже легче". С иностранцами проблем даже не возникает.
      Курсы хороши всем - от тон лексики до страшнейшей грамматики(высшая математика и рядом не валялась).
      Спасибо большое Наталье Василиевне за специфический подход к ученикам
      Ответить
      • 23 Сентябрь 2017, 21:08
       Дуже гарні курси для школярів. Хто відповідально ставиться до навчання буде мати високий рівень знань англійської мови. Впродовж тривалого часу дитина займається у Наталії Василівни.Завдяки заняттям займає лідируючи позиції з анг. мови у класі, самостійно виконує домашні завдання. Ответить
       • 23 Сентябрь 2017, 12:39
        Доброго дня! Я мама двох дітей які навчаються на курсах англійської мови в success. Дуже вдячна Наталі Василівні за високий рівень підготовки до ДПА донька написала на 12 балів. Молодша теж навчається ходить з великим задоволенням. Раджу всім хто ще не вирішив де вивчати англійську мову приходьте в success. Ответить
        • 23 Сентябрь 2017, 12:28
         У 2016 мій син успішно склав ЗНО з англійської мови. Причому ще рік тому я дуже сумнівалася, чи варто йому обирати цей предмет для такого серйозного екзамену. АЛЕ!! Богдан вирішив, що Наталя Василівна, групу якої він відвідував у 10 класі, підготує його до цього.

         Двічі на тиждень Богдан відвідував індивідуальні заняття. Треба сказати, що він не дуже дисциплінований і любить розслабитися, але з Наталією Василівною це зробити навряд чи вийде)) Плюс ще мама вдома «стоїть над душею» і заглядає у зошит.

         Граматику він вивчив так, що мене поправляє і дивується «як цього можна не знати»)) Збагатився словниковий запас. Планує далі оволодіти мовою вже у професійному плані. І я не сумніваюсь, що він досягне успіху, адже має уже грунтовну базу.

         У той же час я переконана, що без наполегливості, праці і вимогливості нашого педагога цього ніколи б не було. Професійність викладача і любов до своєї роботи - це те, що допомогло моїй дитині подолати труднощі, досягти успіху і навіть стати більш упевненим у собі. Наталя Василівна, немає таких слів, щоб передати мою радість і вдячність за досягнутий результат.

         Богдан вступив до НТУ.
         Ответить
         • 18 Сентябрь 2017, 15:25
          Довольно хорошие курсы для подготовки к ЗНО по приемлемой цене.Рекомендую тем,кто не новичёк в английском,так как на занятиях дают много новой лексики и каждый урок грамматика.

          Порадовало то,что на курсах обучили написанию писем,за которые можно получить довольно много баллов.Плюсом ко всему является дружная атмосфера,которая помогает раслабиться и воспринимать полученную информацию лучше.

          Спасибо за 9 месяцев,которые прошли не зря.Особенная благодарность преподавателю Наталье Васильевне!

          Я поступила в КНЕУ им.В,Гетьмана(международная экономика) на бюджет.

          Ответить

          Добавить новый отзыв