Київська школа економіки (KSE). Освіта англійською

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Київська школа економіки (KSE). Освіта англійською
 • Дата 03.09.2013
 • Поділитися

Київська школа економіки - вищий навчальний заклад, який отримало визнання як в Україні, так і в інших країнах Східної та Центральної Європи. Інститут заснований Фондом Віктора Пінчука спільно з Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC). Випускники Київської школи економіки отримують якісну вищу освіту і стають конкурентоспроможними професіоналами на ринку вакансій у сфері економіки. 

Особливості Київської школи економіки 

Головна мета Київської школи економіки - підготовка фахівців, які надалі впливатимуть на формування економічної ситуації в країні. Напрями навчання в KSE - економіка, маркетингові технології, менеджмент.

Викладацький склад школи включає в себе як українських, так і західних професорів, окрім того, до викладання залучаються кращі фахівці з відомих світових університетів, які мають величезний досвід дослідницької роботи.

Навчання за деякими програмами у Київській школі економіки проходить англійською мовою. 

Перспективи навчання в Київській школі економіки 

Навчання в KSE дозволяє студентам отримати необмежений доступ до великої бібліотеки установи, а значить - до всесвітньо відомої економічної літературі, статистичних баз даних і економетричні програмному забезпеченню, можливість проходити стажування в провідних українських і, зокрема, міжнародних організаціях, крім того - урядових структурах .

KSE надає можливість навчання за однією з магістерських програм: 

Навчання за магістерськими програмами ведеться англійською мовою, після отримання диплома магістра KSE, Ви можете продовжити навчання на базі університету Х'юстону (США) і отримати диплом магістра міжнародного зразка.

Випускники Київської школи економіки отримують додаткові можливості для працевлаштування у сфері бізнесу, фінансів, консалтингу, а в подальшому - можливість навчання на докторських програмах в міжнародних вузах або навчальних установах України.

Більш детальну інформацію про Київську школу економіки, процедурі вступу та переліку необхідних документів Ви можете дізнатися на офіційному сайті KSE

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide