График работы

График работы поддержки Enguide

УкраїнськаРусский

EverBest курсы английского языка

EverBest курсы английского языка

59.59 35
35 отзывов
от500 грн/мес

О школе EverBest

У львовской школы EverBest не существует разделений на уровни. Они утверждают, что научат вас английскому всего за 4-5 месяцев. Они используют свою собственную методику, которая так и называется, Интенсивное изучение английского, основана на логическом восприятии языка. При школе существует разговорный клуб, в котором можно постоянно совершенствовать навыки владения языком.

Показать больше информации о школе

График занятий

Будни: 12:00-18:00

Контактные телефоны

(032)247-3...

Показать номер

Адреса филиалов и телефоны

 • Львов, Галицкий район, улица Чайковского, 20

Отзывы

 • Dzhus Roman
  Dzhus Roman оставил отзыв о EverBest в 22:52, 26 июля, 2016
  На цих курсах мені сподобався метод викладання, цікаві уроки, щоразу нові способи вивчення слів. У групі були цікаві люди з якими 2,5 години проходили непомітно. Також почав більше і краще говорити на англійській, оскільки увага концентрувалась саме на цьому. Крім того, спасибі за це викладачу!
  • Василь Курінний
   Василь Курінний оставил отзыв о EverBest в 15:16, 31 августа, 2015
   Не знаю, що було 2 роки тому, але я провчився 4 місяці без таких пригод. Закінчилося навчання буквально пару тижнів тому. Я не з тих людей, які будуть сидіти над підручниками і щось довго вчити. Тому я одразу був дуже здивований, бо ми багато дізнались на першому ж занятті. Викладач робила класні асоціації зі словами, ми постійно грали і багато розмовляли. Особливо останній місяць. я у школі займався з репетитором - готувався до зно. Так що маю з чим порівнювати. В групі зовсім все по-іншому. Мені набагато більше сподобалося. Дуже дружня атмосфера, плюс вчишся на чужих помилках. Мені дуже сподобалось. Відпочину і через місяць планую піти на наступний рівень
   • Ігор
    Ігор оставил отзыв о EverBest в 11:17, 23 июня, 2015
    Мені сподобалися методи, за якими працює Ever Best. Тут було все: практика спілкування, відеоролики, аудіозаписи та особиста творчість (твори, діалоги). Кращого викладача англ. мови годі було і шукати. За цих 3 місяці в неї я навчився більше ніж за попередні роки. Дві години пролітали як 5 хв. Надалі буду застосовувати всі методи навчання, які вона показала для покращення свого рівня англ. мови. Для мене це великий крок у знаннях англ.мови.
    Читать все отзывы