График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

5th Avenue School курси англійської мови

5th Avenue School інформація про курси

64.59 24
24 відгуку

Почніть вивчати англійську мову з 5 Авеню вже сьогодні. Адже наше завдання - забезпечити всі умови, щоб ви почали говорити. Недостатньо слухати лекції, вивчити лексичні і граматичні конструкції - потрібно вміти їх застосовувати. Розмовна практика - кредо наших занять. Саме тому на наших заняттях, Ви будете вчитися вести діалог, вступати в дискусію, висловлювати свої думки і долати мовний бар'єр. Системна і послідовна робота, підкріплена практикою дає приголомшливі результати.

Відвідуючи 5 Авеню Ви зможете змінити своє ставлення до вивчення мови, переставши асоціювати навчання з нудьгою.

5 Авеню - це найсучасніші навчальні методики, нестандартні прийоми, індивідуальний підхід, підручники провідних спеціалізованих видавництв Європи, мультимедіа останнього покоління.

5 Авеню - це зручний час занять. Ми пропонуємо широкий вибір форм навчання мови і гнучкий графік занять. Кількість осіб в групі не перевищує восьми - викладач зможе приділити достатньо уваги кожному студенту. Для корпоративних клієнтів ми готові розробити індивідуальний план навчання англійської мови, пристосований під спеціалізацію і потреби компанії.

5 Авеню - це зручне розташування в центрі міста, позбавлять Вас від багатьох незручностей, пов'язаних з дорогою на заняття.