068 190 55 45

ELC BRIGHTкурси англійської мови

Іде набір в школи англійської на серпень

Програми навчання

Оберіть офіс (всього 2 офіси)
проспект Свободи, 218
Інформація про набори від школи ELC BRIGHT оновлення від 07.03.2019

Подивитися інші школи англійської на Enguide

51 школа на карті Дніпра

Безкоштовний пробний урок

1833 відгуку

Про школу ELC BRIGHT

Курси англійської мови ELC BRIGHT принципово відрізняються від безлічі інших мовних шкіл. Хочете дізнатися, чим саме? Справа в тому, що школа англійської ELC BRIGHT - це авторський навчальний напрямок Олени Перебийніс. А це означає, що освітня методика розроблена досвідченим професіоналом з урахуванням практичних особливостей і особистих спостережень. В результаті вийшла програма, яка враховує переваги і недоліки існуючих методик вивчення англійської мови. У ній зведені до мінімуму можливі недоліки і зроблений акцент на найефективніших навчальних прийомах.

Курси англійської мови Олени Перебийніс ELC BRIGHT підходять для вивчення іноземної мови з будь-якого рівня - від початкового (так званого "нульового") до будь-якого іншого ступеню. У мовній школі є групи для учнів будь-якого віку: для дітей починаючи з другого класу і для дорослих.

Що стосується особливостей авторської методики курсів ELC BRIGHT, то ось її головні переваги:

Розмовна методика, що лежить в основі навчання, оптимізована. З першого ж заняття учні спілкуються повними реченнями - а не словами або словосполученнями. Не думайте, що це занадто складно - система продумана до дрібниць.

Крім розмовної мови, створюється міцна основа грамотного володіння іноземною мовою. Вивчається правильна вимова і опрацьовується позбавлення від акценту. Тренуються навички читання і розуміння, сприйняття на слух. І обов'язково - граматика.

Кожен урок - захоплюючий і корисний. Тут дивляться фільми мовою оригіналу, слухають музику, дивляться кліпи і активно обговорюють цікаві новини. У такій обстановці нова інформація легко запам'ятовується, а розмовні навички прищеплюються найприроднішим чином.

Школярі готуються до державної атестації та іспитів. Всі бажаючі вільно спілкуються з носіями мови - американцями і канадцями.

Випускники школи англійської ELC BRIGHT вже переконалися, що їх знання - міцні, ґрунтовні і застосовні на практиці. Вони будують кар'єри перекладачів, в сфері IT і розвивають власний бізнес, в тому числі за кордоном. Хочете знати англійську на такому ж високому рівні? Записуйтеся на пробний урок і приступайте до навчання! 

Показати більше інформації про школу

Офіси ELC BRIGHT на карті

 • вулиця Велика Діївська, 32 Украина
  Дніпро́, Новокодацький район, вулиця Велика Діївська, 32
  М Коммунаровская
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 14:00 - 20:30

 • вулиця Софії Ковалевської, 86А Украина
  Дніпро́, Індустріальний район, вулиця Софії Ковалевської, 86А
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 14:00 - 20:30

 • проспект Свободи, 218 Украина
  Дніпро́, Новокодацький район, проспект Свободи, 218
  М Проспект свободы
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 14:00 - 20:30

Відгуки

 • Никита Кужель
  Никита Кужель 8 Грудень 2018, 12:15
  Закончил курсы 5 лет назад, а сейчас сюда ходит мой младший брат) Сам курсами очень доволен, программа довольно интересная, кроме грамматики разбирали тексты, песни, идиомы, смотрели фильмы + раз в месяц приезжают иностранцы из Канады, с которыми можно пообщаться, а для изучения английского лучшей практики...
  Переглянути →
  Читати всі відгуки

  Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

  FRIENDS English Club
  • Шевченківський район
  • Шевченківський район
  • Соборний район
  • Відкрито набір в 9 груп
  Вибрати групу
  Green Forest
  • Шевченківський район
  • Відкрито набір в 6 груп
  Вибрати групу
  Fab.Star English
  • Шевченківський район
  • Відкрито набір в 4 групи
  Вибрати групу
  Speak Up
  • Шевченківський район
  • Відкрито набір в 3 групи
  Вибрати групу