График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

ShineClub курси англійської мови

ShineClub курси англійської мови

від400 грн/міс

Про школу ShineClub

Курси англійської мови ShineClub засновані на посібниках світового рівня English File. Ми хочемо, щоб Ви не просто знали мову, а могли розмовляти, розуміти, мислити по-англійськи. English – це не просто мова, це нові думки, нові ідеї, нове життя! Наша методика заснована на стандартах оксфордського університету. Окрема програма на кожну категорію студентів дозволяє отримати максимально високий результат. Занурення в мовне середовище при перегляді фільмів з подальшим розбором вигідно відрізняє нас від інших курсів.
Застосовуємо нову методику – перегляд фільмів з граматичним розбором фраз, яка дозволяє навчитися розмовляти, і мислити по-англійськи!

Професійні викладачі. Весь колектив – це викладачі з вищою філологічною освітою, котрі навчалися за кордоном, які мають досвід викладання, які знають кілька мов. ShineClub – комфортна обстановка навчання: групи формуються по 8-10 чоловік, заняття проводяться в зручний для Вас час; системне навчання за новою методикою; розвиток навичок комунікації; висока мотивація; легко, захоплююче, цікаво; системне навчання за розкладом групи; нові друзі зі спільними інтересами (англійська мова); індивідуальні заняття (виїзд на ПМП; навчання за кордоном); підготовка до іспитів; індивідуальний графік занять; бажання відвідувати заняття частіше, ніж 3 рази на тиждень. 

Умови і порядок розрахунків:1) Вартість курсу навчання при 3-x разових заняттях в тиждень становить 400 грн. на місяць (оплата проводиться за весь курс). Тривалість курсу – 4.5 місяці. 
2) У вартість навчання не включені навчальні посібники. 
3) Час навчання в клубі 10.00 - 21.00 в будні дні. 
4) У разі пропуску занять, перерахунок вартості оплати за місяць не проводиться. Пропущені заняття можуть бути відпрацьовані в групі відповідного рівня за наявності вільних місць на протязі 30 ти днів.  Гнучка система оплати. Оплата за курси приймається, як готівкою, так і безготівковим розрахунком. При оплаті 100% – знижка 5%. При переході на наступний курс – знижка 5%.  Оплата частинами! Також у Вас є можливість оплатити наші заняття частинами, використовуючи кредитну карту Приватбанку. Щосуботи та щонеділі ти можеш взяти своїх друзів і прийти до нас в ShineClub на чаювання і печиво, і абсолютно безкоштовно подивитися фільми англійською мовою з субтитрами! 
Показать больше информации о школе

Графік занять

Контактні телефони

(093) 773-...

Показати номер

(099) 398-...

Показати номер

(095) 570-...

Показати номер

Адреси філіалів та телефони

  • Дніпропетровськ, Красногвардійський район, вулиця Титова, 36