График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Language Lab курси англійської мови

Language Lab інформація про курси

Сторінка підтверджена
14.45 1
1 відгук
від500 грн/міс

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ, ЗАЙМАЮЧИСЬ З НАМИ?

2000 найпотрібніших слів в активній пам'яті. Наш центр іноземних мов застосовує унікальну методику, яка базується на ефективних технологіях запам'ятовування лексики. Вам не доведеться зубрити нові слова! Яскраві асоціації, цікавий контекст і зрозумілі картинки допоможуть просто і легко освоїти всю необхідну лексику по темі заняття.

Повний курс граматики. Розбір складних, викладених сухою академічною мовою правил значно знижує мотивацію до вивчення мови - це ж так нудно! Language Lab пропонує вам забути про нудне вивчення підручників. Вся граматика на наших курсах дається у вигляді компактної і логічною схеми, яку легко зрозуміти і запам'ятати. А методика інтервального повторення допоможе утримати в пам'яті весь вивчений матеріал. Більше ніяких «пройшов - і забув».

Уміння сприймати англійську мову на слух. Так здорово розуміти слова популярних пісень і дивитися улюблені фільми і серіали без перекладу! Навчання англійської мови для дорослих в Language Lab включає прослуховування оригінальних текстів, записаних в реальному темпі. Ви навчитеся швидко розуміти зміст сказаного, а значить, зможете легко підтримати бесіду з носієм мови!

Навички розмовного спілкування. Ви знаєте вже багато слів і правил, але ніяк не можете впоратися з мовним бар'єром? Курси англійської в Language Lab допоможуть вам перейти від теорії до практики. Цікаві теми для обговорення та захоплюючі ігри на наших заняттях мотивують спілкуватися!