График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська
Language Club курси англійської мови

Language Club курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●●
6 відгуків

Про школу Language Club

Центр іноземних мов «Language Club» – це колектив досвідчених фахівців в галузі педагогіки і філології, які в дружній і невимушеній обстановці допоможуть вам чи вашій дитині освоїти нову іноземну мову або вдосконалити і поглибити ваші знання. «Language Club» – це обладнані аудиторії, багата бібліотека іноземної літератури і технічні новинки в навчанні. «Language Club» – це оптимальне місце розташування в центрі міста з найбільш зручною транспортною розв'язкою. І, найголовніше, «Language Club» – це знання, які передаються з любов'ю і турботою. 

В цілому, з 2009 по 2014 рік на базі центру успішно пройшли навчання близько 2000 слухачів. Серед них 529 надійшли до обраного ВНЗ, 333 отримали підвищення по службі, 86 здобули сімейне щастя за кордоном, 49 знайшли роботу в престижних міжнародних компаніях, 31 відкрили свій власний бізнес з іноземними партнерами/інвестиціями, а решта продовжують підкорювати свої вершини і обов'язково наблизяться до своєї мрії за допомогою вивчення англійської або німецької мови в Донецьку та Харкові. 

Викладачі центру керуються принципом трьох «П» - Професіоналізм, Послідовність, Продуктивність, а це значить, що «Language Club» дає 100% гарантію якості знань і працює тільки на результат. 

З року в рік центр розвивається і вдосконалюється, викладачі шукають нові підходи до навчання і освоюють нові освітні методики, коригують програми курсів англійської та німецької мов.

Показати більше інформації про школу

Офисы Language Club на карті

 • улица 50-летия СССР, 158 Украина
  Донецк, Ворошиловский район, улица 50-летия СССР, 158

Відгуки

 • Иришка Рыбак
  Иришка Рыбак залишила відгук про Language Club у 21:31, 12 Вересень, 2013
  Посещала летние курсы, мне понравилось! Преподаватели объясняют легко и доступно, почувствовала изменения в лучшую сторону)
  • Ксения Кукуруза
   Ксения Кукуруза залишила відгук про Language Club у 11:14, 9 Вересень, 2013
   Я думала, что учить английский язык мне уже поздно! Но!!! Преподаватели Клуба иностранных языков меня в этом переубедили! :) Мозговые штурмы, креативные идеи,- все это присутствовало на занятиях! Веселая группа, не менее веселый преподаватель делали наши уроки незабываемыми! А самое главное - это то, что я хочу и дальше изучать английский язык и буду это делать в Клубе иностранных языков! :)
   • Kristina Petrenko
    Kristina Petrenko залишила відгук про Language Club у 11:42, 5 Вересень, 2013
    Ходила на курсы летом, качество преподавания понравилось, почувствовала улучшения и стала уверенней себя чувствовать в разговорной речи.
    Читати всі відгуки