График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

British Linguistics Academy курси англійської мови

British Linguistics Academy інформація про курси

14.45 1
1 відгук

Безсумнівно, будь-яка школа - це щось більше, ніж просто сукупність різних складових. BLA може похвалитися найсучаснішим обладнанням і методами навчання, але не це робить її особливою. BLA надає студентам можливість поліпшити свої навички володіння англійською мовою, але тим не менш, наша академія - це набагато більше, ніж просто мовна школа.

Саме наші викладачі і учні роблять BLA особливою: ми працюємо в тому середовищі, яке сприяє зростанню і процвітанню цікавих молодих умів. Ми відкриваємо шлях до можливостей в сферах освіти і бізнесу, надаючи молодим людям можливість знайти своє місце в глобальному суспільстві. Наші викладачі передають учням свої навички і досвід з світового центру знань; вони можуть допомогти учням повністю реалізувати свій потенціал в міжнародних напрямках.

У той же час, наше партнерство з Oxford Education Group означає, що у нас є доступ до результатів найбільш інноваційних досліджень в сфері освітніх методик, і ми розробляємо унікальні навчальні плани і матеріали, які націлені на якісне втілення в життя мрій і сподівань кожної дитини.

Для забезпечення найвищого рівня освіти British Linguistics Academy уклала партнерську угоду з Oxford Education Group (OEG). Чи не пов'язана безпосередньо з Oxford University, Oxford Group користується перевагою від свого стратегічного розташування в Лондоні, яке дозволяє мати доступ до ресурсів і методологічним матеріалами, які займають важливе місце в освіті. Крім інших зобов'язань, команда старшої ланки отримує документи практично ексклюзивно від випускників Оксфорда і більшості консультантів і наукових керівників університету.

OEG спеціалізується на наданні послуг у сфері освіти, включаючи в себе організацію і підтримку мовних центрів, дитячих садків, міжнародних шкіл-пансіонів, літніх програм із зануренням в мовне середовище, освітніх центрів для викладачів і сприяння їх професійному розвитку.

Використовуючи фундаментальний досвід в сфері освіти, OEG розробила навчальну програму для British Linguistics Academy і надала сертифікованих британських викладачів. OEG постійно оцінює роботу British Linguistics Academy, щоб бути впевненими в тому, що ми відповідаємо нашої місії і розробляємо навчальні програми в точній відповідності з потребами кожного учня.