Відгуки про курси англійської мови в Харкові

Відгуки студентів про курси англійської в Харкові, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

Занадто багато привабливих пропозицій від мовних шкіл Харкова? Вивчіть відгуки!

Якщо ми сумніваємося в прийнятті рішення, то, як правило, просимо поради у досвідчених у цьому питанні людей. У кого можна запитати поради, якщо сумніваєтеся у виборі курсів англійської мови? Зрозуміло що у тих, хто проходив чи проходить в даний момент навчання на базі того чи іншого лінгвістичного центру. І для цього зовсім необов'язково оббивати пороги цікавих вам мовних шкіл в надії поговорити з людьми що там займаються. Найправильніше - це подивитися відгуки на Enguide в розділі, присвяченому Харкову.

На сайті розміщені відгуки реальних студентів про всі харківські мовні школи і лінгвістичні центри. Це справжня скарбниця думок про місця, де можна підтягнути вашу англійську. Завдяки відгукам ви можете:

 • сформувати пропозицію про ту чи іншу мовній школі
 • звернути увагу на деталі навчального процесу
 • дізнатися інформацію "з перших рук"

Прочитавши відгуки про курси англійської в Харкові на порталі Enguide, ви будете ще краще уявляти собі реальну картину, адже за помітними рекламними кампаніями і постійними акціями не завжди криється відмінна якість навчання, в той час як у школі в не дуже престижному районі можуть працювати дуже талановиті викладачі. 

Читати повністю
 • Артем Селютин
  Артем Селютин про My English World14 Жовтень 2021, 22:44
  Займався індивідуально, з нуля. Зараз навчаюсь у групі елементарі з тим же викладачем, Світланою. Займатись подобається, видчуває себе набагато впевненіше.
  Переглянути →
  • Лера
   Лера про My English World8 Жовтень 2021, 19:38
   Прошла тестирование на определение уровня. Сначала со мной пообщался методист, выслушала, расспросила на русском и английском. После интервью дали тест по грамматике. Я очень боялась, что придется переводить кучу предложений, но нет. Сам тест был небольшой, но по разным темам и на грамматику и на лексику...
   Переглянути →
   • Наташа про Business Language Був(ла) на уроці 4 Жовтень 2021, 18:49
    Оцінка - 10
    Викладач 10.0
    Методика навчання 10.0
    Навчальний клас (офіс) 10.0
    Сервіс 10.0
    Невероятно приятное место со своей неповторимой атмосферой.
    Переглянути →
   • Александра Коротун
    Хожу в школу уже четвертый месяц и безумно довольна! Очень хорошая программа для изучения английского. Преподаватели очень крутые и все понятно объясняют )) На занятия хожу с огромным удовольствием и ни разу не пожалела о выборе данной школы. Очень радуют спикинг клабы. Рекомендую эту школу. Вам...
    Переглянути →
    • Дарья Типякова
     Дарья Типякова про Green Country29 Вересень 2021, 12:22
     Green Country, найкращі курси англійської для дітей. Це як маленька схема роботи. Можна заробити гроші (кантрики) на занятті та витратити їх у крамничці. Гарна мотивація для навчання дитини.
     Переглянути →
     • My English World
      My English World відповіла на коментар про My English World26 Вересень 2021, 13:28
      Спасиб за Ваш отзыв, Алексей! Очень рады, что Вы преодолели все сомнения и баръеры!
      Переглянути →
      • My English World
       My English World відповіла на коментар про My English World26 Вересень 2021, 13:27
       Дякуємо за Ваш відгук, Дмитро! Раді, що Вам подобається навчання! Справді шкода, що довелося чекати. На жаль, не завжди вистачає вільних місць, але робимо все можливе та кожного тижня відкриваємо нові старти!
       Переглянути →
       • Дмитро Н.
        Дмитро Н. про My English World23 Вересень 2021, 23:47
        Не зручно, що довелось чекати. За результатами тестування у мене рівень середина Intermediate. На старт не пішов тому що нащо знову одне й те саме. А ось місця в середині курсу довелось чекати кілька тижнів. Навчатись тут подобається)
        Переглянути →
        • AngloConnect
         AngloConnect відповіла на коментар про Anglo Connect20 Вересень 2021, 16:15
         Thanks for your feedback!
         Переглянути →
         • AngloConnect
          AngloConnect відповіла на коментар про Anglo Connect20 Вересень 2021, 16:15
          Thanks for your feedbak!
          Переглянути →