График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Creative English курси англійської мови

Creative English курси англійської мови

68.60 61
61 відгук

Програми навчанняОстаннє оновлення — 18.05.2017

проспект Маршала Жукова, 3

Умови навчання

 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу Creative English

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою? Спілкуватися з іноземними колегами та друзями? Дивитися фільми в оригіналі? А може, англійська мова необхідний Вам для професійного зростання? Або ви хочете інвестувати в майбутнє Ваших дітей, дати їм хороший старт разом з твердими знаннями англійської мови для майбутньої кар'єри і дорослому житті?

Вивчіть мову з Creative English всією родиною! Ми пропонуємо курси для будь-якого віку і рівнів володіння мовою!

Загальний розмовний курс англійської мови

Цей курс призначений для людей, які хочуть подолати мовний бар'єр, збільшити свій словниковий запас і просто навчитися використовувати свої знання граматики в розмовній мові.

Інтенсив англійської мови

Навчання за спеціальною інтенсивною програмою. Програма розроблена нашими методистами. Вона має на увазі вивчення англійської за короткий термін. У ній виділено важливі аспекти англійської мови, які ви зможете використовувати в реальному житті.

Англійська для дітей

Курси англійської мови для дітей і підлітків Creative English дають вашій дитині серйозну перевагу перед однолітками, оскільки в наших програмах вже на початковому етапі навчання використовується "метод усного випередження" (це означає, що першочергово відпрацьовуються навички говоріння та аудіювання, а лише після цього - читання і письмо). Крім того, заняття в Creative English розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість.

Курс підготовки до IELTS

Creative English вже більше п'яти років допомагає своїм студентам опанувати в повній мірі знаннями та техніками, успішно скласти іспит IELTS і здійснити свою мрію, відправившись вчитися або жити за кордоном.

Курси підготовки до іспиту IELTS проводять професійні викладачі, що мають великий досвід підготовки до іспиту IELTS, багата різноманітність програм і технік здачі, а також IELTS бал 8.5 - 9

Дистанційне навчання (SKYPE)

Creative English пропонує Вам можливість вчитися англійській мові, а також можливість підготуватися до здачі IELTS в режимі on-line. Вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, Ви можете займатися з викладачем не виходячи з власного будинку або офісу. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Щоденно

Офіційний skype

Creative English

Перейти на офіційний сайт

creative-english.org

Адреси філіалів та телефони

 • Харьков, Фрунзенский район, проспект Маршала Жукова, 3

Відгуки

 • Олег Гармаш
  Олег Гармаш залишив відгук про Creative English у 17:46, 26 Червень, 2017
  Занимался в группе IELTS, к экзамену подготовили хорошо, и преподаватель Катерина отличный. Сразу после тестирования пригласили в группу,
  команда собралась удачная, и атмосфера в группе приятная была всегда.
  • Светлана Чернега
   Светлана Чернега залишила відгук про Creative English у 12:21, 24 Червень, 2017
   Летний лагерь для детей просто супер! 2 недели дети довольные приходят домой, общаются с новыми друзьями, хорошо проводят время и при этом еще и английский подтягивают! То что нужно на летних каникулах. Пойдем по второму разу в августе обязательно. Очень рекомендую летний лагерь в Creative English!
   • Сергей
    Сергей залишив відгук про Creative English у 20:20, 21 Червень, 2017
    Курс подготовки к IELTS отличный. Я сдал экзамен на нужный бал, хотя попотеть пришлось. Но это того стоило!
    Читати всі відгуки