График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Creative English курси англійської мови

Creative English курси англійської мови

Официальная страница школы на Enguide
Рейтинг:
6.9
73 відгуку

Програми навчанняОстаннє оновлення — 18.05.2017

проспект Маршала Жукова, 3

Умови навчання

 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу Creative English

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою? Спілкуватися з іноземними колегами та друзями? Дивитися фільми в оригіналі? А може, англійська мова необхідний Вам для професійного зростання? Або ви хочете інвестувати в майбутнє Ваших дітей, дати їм хороший старт разом з твердими знаннями англійської мови для майбутньої кар'єри і дорослому житті?

Вивчіть мову з Creative English всією родиною! Ми пропонуємо курси для будь-якого віку і рівнів володіння мовою!

Загальний розмовний курс англійської мови

Цей курс призначений для людей, які хочуть подолати мовний бар'єр, збільшити свій словниковий запас і просто навчитися використовувати свої знання граматики в розмовній мові.

Інтенсив англійської мови

Навчання за спеціальною інтенсивною програмою. Програма розроблена нашими методистами. Вона має на увазі вивчення англійської за короткий термін. У ній виділено важливі аспекти англійської мови, які ви зможете використовувати в реальному житті.

Англійська для дітей

Курси англійської мови для дітей і підлітків Creative English дають вашій дитині серйозну перевагу перед однолітками, оскільки в наших програмах вже на початковому етапі навчання використовується "метод усного випередження" (це означає, що першочергово відпрацьовуються навички говоріння та аудіювання, а лише після цього - читання і письмо). Крім того, заняття в Creative English розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість.

Курс підготовки до IELTS

Creative English вже більше п'яти років допомагає своїм студентам опанувати в повній мірі знаннями та техніками, успішно скласти іспит IELTS і здійснити свою мрію, відправившись вчитися або жити за кордоном.

Курси підготовки до іспиту IELTS проводять професійні викладачі, що мають великий досвід підготовки до іспиту IELTS, багата різноманітність програм і технік здачі, а також IELTS бал 8.5 - 9

Дистанційне навчання (SKYPE)

Creative English пропонує Вам можливість вчитися англійській мові, а також можливість підготуватися до здачі IELTS в режимі on-line. Вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, Ви можете займатися з викладачем не виходячи з власного будинку або офісу. 

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

creative-english.org

Адреса филиалов

 • Харьков, Фрунзенский район, проспект Маршала Жукова, 3
  М Маршала Жукова

Відгуки

 • Константин Грищенко
  Константин Грищенко залишив відгук про Creative English у 20:00, 14 Серпень, 2017
  Отличные группы общего курса, занятия проходили интересно, интенсивно, не скажу что легко, но ведь за этим я и пришел. Работать, и еще раз работать, без этого о каких-либо результатах можно только мечтать. Преподаватель всегда с пониманием относился, помогал догнать группу если я пропускал занятия или же чего-то не понимал. Этот подход порадовал. Рекомендую, Creative english, вы молодцы!
  • Рената Аронова
   Рената Аронова залишила відгук про Creative English у 19:15, 9 Серпень, 2017
   Я проходила пол года на курс аелтс индивидуально. Преподаватель очень разумно и адекватно оценила уровень и составила план обучения, мы все успели в срок и я сдала на нужный для меня бал. Спасибо, Катерина. Этот экзамен был для меня действительно очень важен. Между прочим, очень приятно было, когда преподаватель написала после теста как прошло, а позже спросила какой бал. Это показывает, что человек настоящий педагог, которому не все равно на результат своей работы. Спасибо Creative English!
   • Вениамин Гировский
    Вениамин Гировский залишив відгук про Creative English у 10:02, 3 Серпень, 2017
    На протяжении всего периода обучения не заметил никаких недостатков. Хорошие методы обучения, приятные и грамотные преподаватели. Результат не заставил себя долго ждать.
    Читати всі відгуки