График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Creative English курси англійської мови

Creative English курси англійської мови

Сторінка підтверджена
65.98 42
42 відгуку
від1000 грн/міс

Умови навчання

 • К-сть людей в групі до 8
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Кількість занять 2 зан./тижд.

Про школу Creative English

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою? Спілкуватися з іноземними колегами та друзями? Дивитися фільми в оригіналі? А може, англійська мова необхідний Вам для професійного зростання? Або ви хочете інвестувати в майбутнє Ваших дітей, дати їм хороший старт разом з твердими знаннями англійської мови для майбутньої кар'єри і дорослому житті?

Вивчіть мову з Creative English всією родиною! Ми пропонуємо курси для будь-якого віку і рівнів володіння мовою!

Загальний розмовний курс англійської мови

Цей курс призначений для людей, які хочуть подолати мовний бар'єр, збільшити свій словниковий запас і просто навчитися використовувати свої знання граматики в розмовній мові.

Інтенсив англійської мови

Навчання за спеціальною інтенсивною програмою. Програма розроблена нашими методистами. Вона має на увазі вивчення англійської за короткий термін. У ній виділено важливі аспекти англійської мови, які ви зможете використовувати в реальному житті.

Англійська для дітей

Курси англійської мови для дітей і підлітків Creative English дають вашій дитині серйозну перевагу перед однолітками, оскільки в наших програмах вже на початковому етапі навчання використовується "метод усного випередження" (це означає, що першочергово відпрацьовуються навички говоріння та аудіювання, а лише після цього - читання і письмо). Крім того, заняття в Creative English розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість.

Курс підготовки до IELTS

Creative English вже більше п'яти років допомагає своїм студентам опанувати в повній мірі знаннями та техніками, успішно скласти іспит IELTS і здійснити свою мрію, відправившись вчитися або жити за кордоном.

Курси підготовки до іспиту IELTS проводять професійні викладачі, що мають великий досвід підготовки до іспиту IELTS, багата різноманітність програм і технік здачі, а також IELTS бал 8.5 - 9

Дистанційне навчання (SKYPE)

Creative English пропонує Вам можливість вчитися англійській мові, а також можливість підготуватися до здачі IELTS в режимі on-line. Вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, Ви можете займатися з викладачем не виходячи з власного будинку або офісу. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Щоденно

Контактні телефони

066-33-54-...

Показати номер

(057) 762-...

Показати номер

Офіційний skype

Creative English

Перейти на офіційний сайт

creative-english.org

Адреси філіалів та телефони

 • Харьков, Фрунзенский район, проспект Маршала Жукова, 3
  +38 (066) ... Показати номер
  +38 (057) ... Показати номер

Відгуки

 • Карина Внученко
  Карина Внученко залишила відгук про Creative English у 18:24, 23 Март, 2017
  Мы с мужем ходили в группу интенсива, очень понравилось. Конечно было много домашнего задания и действительно напряженная работа, но это и предполагалось, это именно то, что было нужно. За пару месяцев отлично подтянули свой уровень и знания. Повторить бы попозже, только на уровень выше.
  • Катерина Гладкая
   Катерина Гладкая залишила відгук про Creative English у 09:29, 7 Март, 2017
   Вожу детей на занятия в группе, им нравится. Преподаватель у нас Катя и они ее так любят, всегда объясняет понятно и доступно для деток и для меня, не то что в школе, где никогда толком не понимаю что за задание на дом. В общем дети довольны, а я тем более) Рекомендую!
   • Юрий Уткин
    Юрий Уткин залишив відгук про Creative English у 17:32, 23 Февраль, 2017
    Несколько лет уже здесь занимаюсь, очень лояльны к постоянным клиентам. Это приятно. Рекомендую школу креатив инглиш, за все время не было никаких проблем) Обучение на уровне, не хочу терять достигнутого, поэтому не даю себе спуску:)
    Читати всі відгуки