+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська

Creative English курси англійської мови

Creative English курси англійської мови

66.90 47
47 відгуків

Програми навчанняОстаннє оновлення — 18.05.2017

проспект Маршала Жукова, 3

Умови навчання

 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу Creative English

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою? Спілкуватися з іноземними колегами та друзями? Дивитися фільми в оригіналі? А може, англійська мова необхідний Вам для професійного зростання? Або ви хочете інвестувати в майбутнє Ваших дітей, дати їм хороший старт разом з твердими знаннями англійської мови для майбутньої кар'єри і дорослому житті?

Вивчіть мову з Creative English всією родиною! Ми пропонуємо курси для будь-якого віку і рівнів володіння мовою!

Загальний розмовний курс англійської мови

Цей курс призначений для людей, які хочуть подолати мовний бар'єр, збільшити свій словниковий запас і просто навчитися використовувати свої знання граматики в розмовній мові.

Інтенсив англійської мови

Навчання за спеціальною інтенсивною програмою. Програма розроблена нашими методистами. Вона має на увазі вивчення англійської за короткий термін. У ній виділено важливі аспекти англійської мови, які ви зможете використовувати в реальному житті.

Англійська для дітей

Курси англійської мови для дітей і підлітків Creative English дають вашій дитині серйозну перевагу перед однолітками, оскільки в наших програмах вже на початковому етапі навчання використовується "метод усного випередження" (це означає, що першочергово відпрацьовуються навички говоріння та аудіювання, а лише після цього - читання і письмо). Крім того, заняття в Creative English розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість.

Курс підготовки до IELTS

Creative English вже більше п'яти років допомагає своїм студентам опанувати в повній мірі знаннями та техніками, успішно скласти іспит IELTS і здійснити свою мрію, відправившись вчитися або жити за кордоном.

Курси підготовки до іспиту IELTS проводять професійні викладачі, що мають великий досвід підготовки до іспиту IELTS, багата різноманітність програм і технік здачі, а також IELTS бал 8.5 - 9

Дистанційне навчання (SKYPE)

Creative English пропонує Вам можливість вчитися англійській мові, а також можливість підготуватися до здачі IELTS в режимі on-line. Вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, Ви можете займатися з викладачем не виходячи з власного будинку або офісу. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Щоденно

Контактні телефони

(057) 762-...

Показати номер

066-33-54-...

Показати номер

Офіційний skype

Creative English

Перейти на офіційний сайт

creative-english.org

Адреси філіалів та телефони

 • Харьков, Фрунзенский район, проспект Маршала Жукова, 3
  +38 (066) ... Показати номер
  +38 (057) ... Показати номер

Відгуки

 • Марина Мироненко
  Марина Мироненко залишила відгук про Creative English у 10:22, 19 Травень, 2017
  Детки занимаются в группах. На занятиях не скучают, на курсы ходят уже второй год. Все нравится. На лето планируем попробовать и детский лагерь в Creative English, что бы не расслаблялись сильно на каникулах и не забывали язык)))
  • Виктория Губарева
   Виктория Губарева залишила відгук про Creative English у 20:39, 17 Травень, 2017
   Курсы отличные, соотношение цены и качества на сто процентов. Занимаюсь индивидуально, плавающий график, и, тем не менее, никогда не бывает проблем. Идут на встречу всегда.
   • Дарья Подгорная
    Дарья Подгорная залишила відгук про Creative English у 17:05, 16 Травень, 2017
    Наконец-то собралась с силами что бы выучить английский! Все время не было времени, работа, не могла собраться с мыслями никак. Очень помогла школа креатив инглиш, идеальное для меня время занятий в группе - вечер, как раз после работы. С первых же занятий поняла, что нужно было раньше заняться, это не так страшно как кажется. Очень интересно и легко пошло)) переживала что не буду находить время!но нет, если заинтересован, время всегда найдется! Ну и школа Creative помогает, черпаю вдохновение от своего преподавателя и его уровня) Надеюсь достичь того же! И вам советую. Не бойтесь, все получится:)
    Читати всі відгуки