+38 (050) 190-55-45

График работы поддержки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська

Creative English курси англійської мови

Creative English курси англійської мови

Сторінка підтверджена
64.27 35
35 відгуків
від850 грн/міс

Умови навчання

 • К-сть людей в групі до 8
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Кількість занять 2 зан./тижд.

Про школу Creative English

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою? Спілкуватися з іноземними колегами та друзями? Дивитися фільми в оригіналі? А може, англійська мова необхідний Вам для професійного зростання? Або ви хочете інвестувати в майбутнє Ваших дітей, дати їм хороший старт разом з твердими знаннями англійської мови для майбутньої кар'єри і дорослому житті?

Вивчіть мову з Creative English всією родиною! Ми пропонуємо курси для будь-якого віку і рівнів володіння мовою!

Загальний розмовний курс англійської мови

Цей курс призначений для людей, які хочуть подолати мовний бар'єр, збільшити свій словниковий запас і просто навчитися використовувати свої знання граматики в розмовній мові.

Інтенсив англійської мови

Навчання за спеціальною інтенсивною програмою. Програма розроблена нашими методистами. Вона має на увазі вивчення англійської за короткий термін. У ній виділено важливі аспекти англійської мови, які ви зможете використовувати в реальному житті.

Англійська для дітей

Курси англійської мови для дітей і підлітків Creative English дають вашій дитині серйозну перевагу перед однолітками, оскільки в наших програмах вже на початковому етапі навчання використовується "метод усного випередження" (це означає, що першочергово відпрацьовуються навички говоріння та аудіювання, а лише після цього - читання і письмо). Крім того, заняття в Creative English розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість.

Курс підготовки до IELTS

Creative English вже більше п'яти років допомагає своїм студентам опанувати в повній мірі знаннями та техніками, успішно скласти іспит IELTS і здійснити свою мрію, відправившись вчитися або жити за кордоном.

Курси підготовки до іспиту IELTS проводять професійні викладачі, що мають великий досвід підготовки до іспиту IELTS, багата різноманітність програм і технік здачі, а також IELTS бал 8.5 - 9

Дистанційне навчання (SKYPE)

Creative English пропонує Вам можливість вчитися англійській мові, а також можливість підготуватися до здачі IELTS в режимі on-line. Вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, Ви можете займатися з викладачем не виходячи з власного будинку або офісу. 

Показать больше информации о школе

Графік занять

Щоденно

Контактні телефони

066-33-54-...

Показати номер

(057) 762-...

Показати номер

Офіційний skype

Creative English

Перейти на офіційний сайт

creative-english.org

Адреси філіалів та телефони

 • Харьков, Фрунзенский район, проспект Маршала Жукова, 3
  +38 (066) ... Показати номер
  +38 (057) ... Показати номер

Відгуки

 • Татьяна Хоменко
  Татьяна Хоменко залишила відгук про Creative English у 08:54, 10 січня, 2017
  Вожу детей в эту школу, они довольны, преподаватели хорошие, доступно объясняют в чем состоят дз и как успехи деток, хотя я вообще в этом не понимаю, но тут вопросов не возникает. Хочу и сама пойти на курс для взрослых)) Подтянуть так сказать знания, а то дети уже знают больше чем я:)
  • Kristinka
   Kristinka залишила відгук про Creative English у 09:42, 22 грудня, 2016
   обучение в школе креатив начала недавно, занимаюсь буквально месяц, но уже вижу разницу) Несмотря на то что иду на английский уставшая с работы, прихожу и забываю об этом) в процессе обучения на занятии на столько интересно, и с группой общаемся, что когда иду домой, усталости не намека)вот так)))
   • Лилия Перунина
    Лилия Перунина залишила відгук про Creative English у 11:04, 13 грудня, 2016
    Я закончила курс с уровнем upper-intermediate и теперь гордо могу писать в резюме продвинутый уровень английского! Очень понравилось в школе, и группа была отличная и преподаватель Марина профессионал. Учите языки, это действительно важно в наше время.
    Читати всі відгуки