График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Creative English курси англійської мови

Creative English курси англійської мови

Сторінка підтверджена
65.32 40
40 відгуків
від850 грн/міс

Умови навчання

 • К-сть людей в групі до 8
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Кількість занять 2 зан./тижд.

Про школу Creative English

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою? Спілкуватися з іноземними колегами та друзями? Дивитися фільми в оригіналі? А може, англійська мова необхідний Вам для професійного зростання? Або ви хочете інвестувати в майбутнє Ваших дітей, дати їм хороший старт разом з твердими знаннями англійської мови для майбутньої кар'єри і дорослому житті?

Вивчіть мову з Creative English всією родиною! Ми пропонуємо курси для будь-якого віку і рівнів володіння мовою!

Загальний розмовний курс англійської мови

Цей курс призначений для людей, які хочуть подолати мовний бар'єр, збільшити свій словниковий запас і просто навчитися використовувати свої знання граматики в розмовній мові.

Інтенсив англійської мови

Навчання за спеціальною інтенсивною програмою. Програма розроблена нашими методистами. Вона має на увазі вивчення англійської за короткий термін. У ній виділено важливі аспекти англійської мови, які ви зможете використовувати в реальному житті.

Англійська для дітей

Курси англійської мови для дітей і підлітків Creative English дають вашій дитині серйозну перевагу перед однолітками, оскільки в наших програмах вже на початковому етапі навчання використовується "метод усного випередження" (це означає, що першочергово відпрацьовуються навички говоріння та аудіювання, а лише після цього - читання і письмо). Крім того, заняття в Creative English розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість.

Курс підготовки до IELTS

Creative English вже більше п'яти років допомагає своїм студентам опанувати в повній мірі знаннями та техніками, успішно скласти іспит IELTS і здійснити свою мрію, відправившись вчитися або жити за кордоном.

Курси підготовки до іспиту IELTS проводять професійні викладачі, що мають великий досвід підготовки до іспиту IELTS, багата різноманітність програм і технік здачі, а також IELTS бал 8.5 - 9

Дистанційне навчання (SKYPE)

Creative English пропонує Вам можливість вчитися англійській мові, а також можливість підготуватися до здачі IELTS в режимі on-line. Вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, Ви можете займатися з викладачем не виходячи з власного будинку або офісу. 

Показать больше информации о школе

Графік занять

Щоденно

Контактні телефони

066-33-54-...

Показати номер

(057) 762-...

Показати номер

Офіційний skype

Creative English

Перейти на офіційний сайт

creative-english.org

Адреси філіалів та телефони

 • Харьков, Фрунзенский район, проспект Маршала Жукова, 3
  +38 (066) ... Показати номер
  +38 (057) ... Показати номер

Відгуки

 • Юрий Уткин
  Юрий Уткин залишив відгук про Creative English у 17:32, 23 лютого, 2017
  Несколько лет уже здесь занимаюсь, очень лояльны к постоянным клиентам. Это приятно. Рекомендую школу креатив инглиш, за все время не было никаких проблем) Обучение на уровне, не хочу терять достигнутого, поэтому не даю себе спуску:)
  • Валерий Хаустов
   Валерий Хаустов залишив відгук про Creative English у 16:28, 15 лютого, 2017
   Крутые преподаватели! Я занимался и в группе и индивидуально, в обоих случаях были суперские преподаватели. Excellent я бы сказал!:))
   • Внученко Людмила
    Внученко Людмила залишила відгук про Creative English у 11:07, 7 лютого, 2017
    Отличные курсы! На занятиях довольно интересно и весело:)
    Читати всі відгуки