График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Creative English курси англійської мови

Creative English курси англійської мови

Сторінка підтверджена
62.20 31
31 відгук
від850 грн/міс

Умови навчання

 • К-сть людей в групі до 8
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Кількість занять 2 зан./тижд.

Про школу Creative English

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою? Спілкуватися з іноземними колегами та друзями? Дивитися фільми в оригіналі? А може, англійська мова необхідний Вам для професійного зростання? Або ви хочете інвестувати в майбутнє Ваших дітей, дати їм хороший старт разом з твердими знаннями англійської мови для майбутньої кар'єри і дорослому житті?

Вивчіть мову з Creative English всією родиною! Ми пропонуємо курси для будь-якого віку і рівнів володіння мовою!

Загальний розмовний курс англійської мови

Цей курс призначений для людей, які хочуть подолати мовний бар'єр, збільшити свій словниковий запас і просто навчитися використовувати свої знання граматики в розмовній мові.

Інтенсив англійської мови

Навчання за спеціальною інтенсивною програмою. Програма розроблена нашими методистами. Вона має на увазі вивчення англійської за короткий термін. У ній виділено важливі аспекти англійської мови, які ви зможете використовувати в реальному житті.

Англійська для дітей

Курси англійської мови для дітей і підлітків Creative English дають вашій дитині серйозну перевагу перед однолітками, оскільки в наших програмах вже на початковому етапі навчання використовується "метод усного випередження" (це означає, що першочергово відпрацьовуються навички говоріння та аудіювання, а лише після цього - читання і письмо). Крім того, заняття в Creative English розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість.

Курс підготовки до IELTS

Creative English вже більше п'яти років допомагає своїм студентам опанувати в повній мірі знаннями та техніками, успішно скласти іспит IELTS і здійснити свою мрію, відправившись вчитися або жити за кордоном.

Курси підготовки до іспиту IELTS проводять професійні викладачі, що мають великий досвід підготовки до іспиту IELTS, багата різноманітність програм і технік здачі, а також IELTS бал 8.5 - 9

Дистанційне навчання (SKYPE)

Creative English пропонує Вам можливість вчитися англійській мові, а також можливість підготуватися до здачі IELTS в режимі on-line. Вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, Ви можете займатися з викладачем не виходячи з власного будинку або офісу. 

Показать больше информации о школе

Графік занять

Щоденно

Контактні телефони

066-33-54-...

Показати номер

(057) 762-...

Показати номер

Офіційний skype

Creative English

Перейти на офіційний сайт

creative-english.org

Адреси філіалів та телефони

 • Харьков, Фрунзенский район, проспект Маршала Жукова, 3
  +38 (066) ... Показати номер
  +38 (057) ... Показати номер

Відгуки

 • Мария Цивинская
  Мария Цивинская залишила відгук про Creative English у 19:46, 29 листопада, 2016
  Занимаюсь во взрослой группе общего курса. С самого начала понравилась атмосфера на занятии и общение с преподавателем Катериной. Хожу уже около 3 месяцев, результат заметила сразу, помогает общение в группе, я стала чувствовать себя увереннее.
  • Оксана
   Оксана залишила відгук про Creative English у 18:06, 6 жовтня, 2016
   Давно искала что-то подобное. И вот, наконец, нашла! Здесь недавно, все нравится) Занятия проходят очень весело и интересно! Особенно хочется поблагодарить Елену! Отличный преподаватель, с которым в процессе обучения никогда не возникает трудностей! Я очень довольна!) Занятия по 2 часа каждое, два раза в неделю. Все занятия начинаются в 7 вечера. Достаточно удобно и интенсивно.
   • Алина
    Алина залишила відгук про Creative English у 18:54, 22 липня, 2016
    Закончила интенсивный курс в школе Creative English. Очень хороший курс английского языка - то, что нужно, если хотите именно заговорить, но для этого придется много поработать. Хочется сказать огромное спасибо моему преподавателю Екатерине. Она всегда в хорошем настроении и им заряжает всех студентов с первых минут урока. Всегда внимательна к каждому, очень терпелива во всех ситуациях, всех слышит и видит одновременно. Уроки проходили на одном дыхании, очень интересно, много языковой практики.
    Читати всі відгуки