+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
EnglishWho курси англійської мови

EnglishWho курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
9.1 Рейтинг заснований на оцінках (відгуках) студентів, які відвідали заняття в школі англійської, та складається з 4-х параметрів: викладач, методика, офіс, сервіс. Максимальний бал - 10.
121 відгук EnglishWho - 121 відгук
Набір у EnglishWho закритий через Enguide

Допоможемо швидко обрати школу англійської

кращу за оцінками студентів

з безкоштовним пробним уроком

поруч з вами

Вже 17490 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 15 посетителей просматривали сторінку EnglishWho

Програми навчанняОстаннє оновлення — 07.06.2018

Выберите расположение
Харківська набережна, 7/9

Подивитися інші школи англійської на Enguide

Всі курси

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Великобританія, США
 • Старт навчання Перші числа місяця
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Безкоштовно для студентів школи
 • Навчальні посібники Не входят в стоимость
 • Оплата Помісячно

Про школу EnglishWho

EnglishWho - школа англійської зі справжньою дружньою англійської атмосферою. Наша основна задача - зробити англійську доступною, давати можливість бути більш комунікативним і відкритим за допомогою англійської. Наш міжнародний досвід участі в різних проектах дав нам великий багаж знань, тренінгів, і активностей, які ми використовуємо на Спікінг клаб і на заняттях, щоб максимально цікаво та ефективно розвивати Вашу англійську.

Ми вважаємо себе ультрасучасної школою, так як постійно шукаємо і вдосконалюємо свій підхід і методи в навчанні. Ми намагаємося знаходити все нові прийоми для максимальної ефективності Вашого вивчення англійської. Змінювати завдання і підхід до студента в залежності від його типу запам'ятовування (візуал, аудіал ...) і навчання в цілому.

Також ми намагаємося постійно підтримувати мотивацію студентів до вивчення англійської, і давати додаткові можливості в практиці і вивченні. Це досягається за допомогою особливих тематичних тижнів, які спрямовані на практику найважливіших навичок сучасного спілкування, а також використання англійської в цілому. Це те, де Ви можете побачити свій невеликий, але вже результат. Шукайте нас в соціальних мережах (Інстаграм, Телеграм, Фейсбук), в яких ми намагаємося давати більше інформації на самостійне вивчення.

Також одне з наших приємних бонусів для Вас, що у Вас є не просто пробне заняття, а цілих 2 тижні пробних, в перебігу яких Ви для себе розумієте підходить Вам школа чи ні, якщо щось не влаштовує - можете не оплачувати ці 2 тижні!)

Наше завдання - щоб кожен студент, який прийде до нас відчував себе максимально комфортно, і був готовий до великої роботи по вивченню англійської, а наша команда викладачів з радістю в цьому допоможе.

Вже з березня ми запускаємо підготовку до Кембриджських екзаменів, яку буде вести Надія Литовка (успішно здала на сертифікат CPE).

Одна з наших основних цілей - зробити студентів більш відкритими до цього світу, новим знайомствам, спілкуванню і подорожам. Також команда нашої школи хоче змінити систему викладання англійської в ВУЗах України, щоб підняти загальний рівень знань серед населення.

Станьте частиною EnglishWho, і ми з задоволенням зробимо так, щоб English став частиною Вас! 

Показати більше інформації про школу

Офіси EnglishWho на карті

 • Харківська набережна, 7/9 Украина
  Харків, Київський район, Харківська набережна, 7/9
  М Площадь Конституции
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 14:00 - 21:00

Відгуки

 • Антон Струкачев
  Антон Струкачев залишив відгук про EnglishWho у 18:17, 22 Березень, 2018
  Курсами в школе инглиш ху доволен. Мне попался очень крутой препод Миша, который умеет интерестно, весело, доступно и качественно преподнести материал. У нас очень классная и дружная группа.
  Еще меня устраивает расположение школы и цена за обучение.
  • Андрей Варламов
   Андрей Варламов залишив відгук про EnglishWho у 16:04, 22 Березень, 2018
   Очень нравиться заниматься в этой школе ! Приятная , дружественная атмосфера) Хорошие преподаватели , Все доходчиво объясняют! Рекомендую!
   • Мария Калиниченко
    Мария Калиниченко залишила відгук про EnglishWho у 08:48, 21 Березень, 2018
    Очень хорошая школа! Веселые преподаватели, которые найдут подход к каждому, тематические недели, дружелюбная атмосфера и интересное обучение - вообщем, все, что надо для изучения английского языка. Ходила раньше на несколько различных курсов, но пока эти лучшие, где я побывала.
    Читати всі відгуки