+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
EnglishWho курси англійської мови

EnglishWho курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
Безкоштовний пробний урок
9.1 Рейтинг заснований на оцінках (відгуках) студентів, які відвідали заняття в школі англійської, та складається з 4-х параметрів: викладач, методика, офіс, сервіс. Максимальний бал - 10.
121 відгук EnglishWho - 121 відгук

Безкоштовний урок в EnglishWho

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 16552 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 7 посетителей просматривали сторінку EnglishWho

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 21.03.2018

Выберите расположение
вулиця Куликівська, 2

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Великобританія, США
 • Старт навчання Перші числа місяця
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Безкоштовно для студентів школи
 • Навчальні посібники Не входят в стоимость
 • Оплата Помісячно

Про школу EnglishWho

EnglishWho - школа англійської зі справжньою дружньою англійської атмосферою. Наша основна задача - зробити англійську доступною, давати можливість бути більш комунікативним і відкритим за допомогою англійської. Наш міжнародний досвід участі в різних проектах дав нам великий багаж знань, тренінгів, і активностей, які ми використовуємо на Спікінг клаб і на заняттях, щоб максимально цікаво та ефективно розвивати Вашу англійську.

Ми вважаємо себе ультрасучасної школою, так як постійно шукаємо і вдосконалюємо свій підхід і методи в навчанні. Ми намагаємося знаходити все нові прийоми для максимальної ефективності Вашого вивчення англійської. Змінювати завдання і підхід до студента в залежності від його типу запам'ятовування (візуал, аудіал ...) і навчання в цілому.

Також ми намагаємося постійно підтримувати мотивацію студентів до вивчення англійської, і давати додаткові можливості в практиці і вивченні. Це досягається за допомогою особливих тематичних тижнів, які спрямовані на практику найважливіших навичок сучасного спілкування, а також використання англійської в цілому. Це те, де Ви можете побачити свій невеликий, але вже результат. Шукайте нас в соціальних мережах (Інстаграм, Телеграм, Фейсбук), в яких ми намагаємося давати більше інформації на самостійне вивчення.

Також одне з наших приємних бонусів для Вас, що у Вас є не просто пробне заняття, а цілих 2 тижні пробних, в перебігу яких Ви для себе розумієте підходить Вам школа чи ні, якщо щось не влаштовує - можете не оплачувати ці 2 тижні!)

Наше завдання - щоб кожен студент, який прийде до нас відчував себе максимально комфортно, і був готовий до великої роботи по вивченню англійської, а наша команда викладачів з радістю в цьому допоможе.

Вже з березня ми запускаємо підготовку до Кембриджських екзаменів, яку буде вести Надія Литовка (успішно здала на сертифікат CPE).

Одна з наших основних цілей - зробити студентів більш відкритими до цього світу, новим знайомствам, спілкуванню і подорожам. Також команда нашої школи хоче змінити систему викладання англійської в ВУЗах України, щоб підняти загальний рівень знань серед населення.

Станьте частиною EnglishWho, і ми з задоволенням зробимо так, щоб English став частиною Вас! 

Показати більше інформації про школу

Офіси EnglishWho на карті

 • вулиця Куликівська, 2 Украина
  Харків, Київський район, вулиця Куликівська, 2
  М Советская
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 14:00 - 21:00

Відгуки

 • Антон Струкачев
  Антон Струкачев залишив відгук про EnglishWho у 18:17, 22 Березень, 2018
  Курсами в школе инглиш ху доволен. Мне попался очень крутой препод Миша, который умеет интерестно, весело, доступно и качественно преподнести материал. У нас очень классная и дружная группа.
  Еще меня устраивает расположение школы и цена за обучение.
  • Андрей Варламов
   Андрей Варламов залишив відгук про EnglishWho у 16:04, 22 Березень, 2018
   Очень нравиться заниматься в этой школе ! Приятная , дружественная атмосфера) Хорошие преподаватели , Все доходчиво объясняют! Рекомендую!
   • Мария Калиниченко
    Мария Калиниченко залишила відгук про EnglishWho у 08:48, 21 Березень, 2018
    Очень хорошая школа! Веселые преподаватели, которые найдут подход к каждому, тематические недели, дружелюбная атмосфера и интересное обучение - вообщем, все, что надо для изучения английского языка. Ходила раньше на несколько различных курсов, но пока эти лучшие, где я побывала.
    Читати всі відгуки