+38 (050) 190-55-45

График работы поддержки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
EnglishWho курси англійської мови

EnglishWho курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
Безкоштовний пробний урок
9.1 Рейтинг заснований на оцінках (відгуках) студентів, які відвідали заняття в школі англійської, та складається з 4-х параметрів: викладач, методика, офіс, сервіс. Максимальний бал - 10.
117 відгуків EnglishWho - 117 відгуків

Безкоштовний урок в EnglishWho

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 15486 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 35 посетителей просматривали сторінку EnglishWho

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 06.02.2018

Выберите расположение
вулиця Куликівська, 2

Посмотреть другие школы английского на Enguide

Всі курси

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Великобританія, США
 • Старт навчання Перші числа місяця
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Безкоштовно для студентів школи
 • Навчальні посібники Не входят в стоимость
 • Оплата Помісячно

Про школу EnglishWho

EnglishWho - школа англійської зі справжньою дружньою англійської атмосферою. Наша основна задача - зробити англійську доступною, давати можливість бути більш комунікативним і відкритим за допомогою англійської. Наш міжнародний досвід участі в різних проектах дав нам великий багаж знань, тренінгів, і активностей, які ми використовуємо на Спікінг клаб і на заняттях, щоб максимально цікаво та ефективно розвивати Вашу англійську.

Ми вважаємо себе ультрасучасної школою, так як постійно шукаємо і вдосконалюємо свій підхід і методи в навчанні. Ми намагаємося знаходити все нові прийоми для максимальної ефективності Вашого вивчення англійської. Змінювати завдання і підхід до студента в залежності від його типу запам'ятовування (візуал, аудіал ...) і навчання в цілому.

Також ми намагаємося постійно підтримувати мотивацію студентів до вивчення англійської, і давати додаткові можливості в практиці і вивченні. Це досягається за допомогою особливих тематичних тижнів, які спрямовані на практику найважливіших навичок сучасного спілкування, а також використання англійської в цілому. Це те, де Ви можете побачити свій невеликий, але вже результат. Шукайте нас в соціальних мережах (Інстаграм, Телеграм, Фейсбук), в яких ми намагаємося давати більше інформації на самостійне вивчення.

Також одне з наших приємних бонусів для Вас, що у Вас є не просто пробне заняття, а цілих 2 тижні пробних, в перебігу яких Ви для себе розумієте підходить Вам школа чи ні, якщо щось не влаштовує - можете не оплачувати ці 2 тижні!)

Наше завдання - щоб кожен студент, який прийде до нас відчував себе максимально комфортно, і був готовий до великої роботи по вивченню англійської, а наша команда викладачів з радістю в цьому допоможе.

Вже з березня ми запускаємо підготовку до Кембриджських екзаменів, яку буде вести Надія Литовка (успішно здала на сертифікат CPE).

Одна з наших основних цілей - зробити студентів більш відкритими до цього світу, новим знайомствам, спілкуванню і подорожам. Також команда нашої школи хоче змінити систему викладання англійської в ВУЗах України, щоб підняти загальний рівень знань серед населення.

Станьте частиною EnglishWho, і ми з задоволенням зробимо так, щоб English став частиною Вас! 

Показати більше інформації про школу

Офіси EnglishWho на карті

 • вулиця Куликівська, 2 Украина
  Харків, Київський район, вулиця Куликівська, 2
  М Советская
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 14:00 - 21:00

Відгуки

 • Ксюша Палушко
  Ксюша Палушко залишила відгук про EnglishWho у 20:22, 18 Лютий, 2018
  Хожу в школу третий месяц и безумно довольна! До этого английский практически не знала, только знания со школы начальных классов. Очень хорошая программа для изучения английского. Здесь вас встретит дружелюбные и крутые преподаватели)) На такие занятия хожу с огромным удовольствием и ни разу не пожалела о выборе данной школы. Очень радуют субботние спикинг клабы. Спасибо огромное ребятам за их креативные подходы к там спикингам)) После каждого занятия чувствую себя намного увереннее. Спасибо нашему преподавателю Анне)) Рекомендую школу и неважно какой уровень вашего английского. Вам тут точно понравится))
  • Анастасия Скоробогатая
   Анастасия Скоробогатая залишила відгук про EnglishWho у 20:51, 14 Лютий, 2018
   Неординарный подход к занятиям, много разговоров, что способствует повышению уровня восприятия и разговора английского языка. Готовы помочь с любым вопросом и крутые speaking club) Рекомендую эту школу)
   • Iryna Denysenko залишила відгук про EnglishWho у 12:50, 12 Лютий, 2018
    Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 9.5
    Викладач 10.0
    Методика навчання 10.0
    Навчальний клас (офіс) 9.0
    Сервіс 9.0
    Осталась довольной пробным уроком, поэтому записалась на курс. Идет третья неделя занятий - полет нормальный. Дружественная обстановка, никакого давления или высмеивания, исправление ошибок происходит...
    Читати всі відгуки