График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

English Live курси англійської мови

English Live інформація про курси

71.54 74
74 відгуку

При вивченні англійської мови ми використовуємо комунікативний підхід, основне завдання якого - допомогти Вам позбутися від горезвісного мовного бар'єру і почати говорити англійською! Близько 70% заняття за комунікативною методикою присвячено розмовній практиці на різні теми. Проте, належна увага приділяється і граматиці, лексиці, а також навичкам аудіювання і читання.

Ви починаєте говорити англійською вже з першого заняття. Навіть ті, хто вивчає мову з нуля, на першому занятті опановують кілька десятків фраз. Це дозволяє швидко звикнути до звучання мови, попереджає появу або позбавляє мовного бар'єру. Ретельно опрацьовані англомовні підручники, які ми використовуємо на заняттях, містять захоплюючий і, найголовніше, практичний матеріал, який Ви можете використовувати в житті.

Чи підійде Вам комунікативна методика навчання англійській мові? Так, якщо Ви хочете говорити грамотно, швидко, хочете розуміти англійську мову на слух, дивитися фільми без перекладу і субтитрів, читати сучасні тексти англійською, а найголовніше - не хочете спати на уроках!