График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

ІнтерКоло курси англійської мови

ІнтерКоло курси англійської мови

14.45 1
1 відгук
від400 грн/міс

Про школу ІнтерКоло

Навчають не курси, а викладачі! З цим неможливо не погодитися. Найголовніше (на нашу думку) – це особистість викладача. Тільки яскравий, харизматичний, закоханий у свою роботу, здатний передати своє захоплення іншим, залучити їх до активної діяльності, зробити вивчення мови активним та цікавим. На курсах ІнтерКоло саме такі викладачі. Щоб упевнетися в цьому, приходьте на заняття. Ви отримаєте можливість оцінити не тільки методики підготовки та навчальні матеріали, а й стиль взаємовідносин, що вже склалися у мікроколективі, ступінь взаєморозуміння між викладачами та слухачами.

Один із провідних факторів, що впливають на вибір курсів – їхня вартість. Курси ІнтерКоло одні з небагатьох, де за навчання можна сплачувати щомісяця. Окрім цього, якщо студент з будь-якої причини вирішить перервати навчання, він отримає залишок. Цей пункт чітко написаний у контракті.

Методики, що використовуються – дуже важливий фактор. Курси ІнтерКоло навчають студентів за комунікативною методикою.

 
Показати більше інформації про школу

Графік занять

Пн. - Вс. 9:00 - 21:00 

Контактні телефони

+38 (057) ...

Показати номер

+38 (099) ...

Показати номер

+38 (067) ...

Показати номер

+38 (063) ...

Показати номер

Адреси філіалів та телефони

  • Харків, Жовтневий район, вулиця Наріманова, 1

Відгуки

  • Валерия Валерия
    Валерия Валерия залишила відгук про ІнтерКоло у 18:10, 11 Апрель, 2017
    Курсы по 1С Бухгалтерия прошли на одном дыхании. Высококвалифицированный педагог, опытный бухгалтер, практик - это самый главный человек на наших курсах, наша Евгения Викторовна. Доступный материал, интересные занятия, понятливость изложения, обширная информация, последние новости из области бухгалтерского и налогового учета, работа непосредственно в программе 1С, М.Е.Д.ок - все это и многое другое было представлено на курсах. Спасибо вам за знания. Очень рекомендую всем, кому необходимо изучить 1С.
    Читати всі відгуки