График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Language Club курси англійської мови

Language Club курси англійської мови

Сторінка підтверджена
84.13 71
71 відгук
від450 грн/міс

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм США
 • К-сть людей в групі до 8
 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби

Про школу Language Club

Центр іноземних мов «Language Club» – це колектив досвідчених фахівців в галузі педагогіки і філології, які в дружній і невимушеній обстановці допоможуть вам чи вашій дитині освоїти нову іноземну мову або вдосконалити і поглибити ваші знання. «Language Club» – це обладнані аудиторії, багата бібліотека іноземної літератури і технічні новинки в навчанні. «Language Club» – це оптимальне місце розташування в центрі міста з найбільш зручною транспортною розв'язкою. І, найголовніше, «Language Club» – це знання, які передаються з любов'ю і турботою. 

В цілому, з 2009 по 2014 рік на базі центру успішно пройшли навчання близько 2000 слухачів. Серед них 529 надійшли до обраного ВНЗ, 333 отримали підвищення по службі, 86 здобули сімейне щастя за кордоном, 49 знайшли роботу в престижних міжнародних компаніях, 31 відкрили свій власний бізнес з іноземними партнерами/інвестиціями, а решта продовжують підкорювати свої вершини і обов'язково наблизяться до своєї мрії за допомогою вивчення англійської або німецької мови в Донецьку та Харкові. 

Викладачі центру керуються принципом трьох «П» - Професіоналізм, Послідовність, Продуктивність, а це значить, що «Language Club» дає 100% гарантію якості знань і працює тільки на результат. 

З року в рік центр розвивається і вдосконалюється, викладачі шукають нові підходи до навчання і освоюють нові освітні методики, коригують програми курсів англійської та німецької мов. 

Показать больше информации о школе

Графік занять

Контактні телефони

+380682237...

Показати номер

+380997278...

Показати номер

Офіційний skype

Language Club

Програми навчання Останнє оновлення від 07.02.2017

Загальна англійська

450 грн
З Понеділка по П ятницю 8.00-22.008Тривалість курсу - 6-8 місяців

Інтенсивні курси

900 грн
З Понеділка по Субботу з 8.00 до 22.0012Тривалість курсу - 3 міс

Англійська для дітей

350 грн
З Понеділка по П ятницю8Тривалість курсу - 9 місяців

Індивідуальні заняття

Підготовка до IELTS

Підготовка до FCE

Корпоративна англійська

Адреси філіалів та телефони

 • Харків, Шевченківський район, вулиця Чичибабіна, 2
  +38 (099) ... Показати номер
  +38 (068) ... Показати номер

Відгуки

 • Виктория Костенко
  Виктория Костенко залишила відгук про Language Club у 17:20, 27 грудня, 2016
  Спасибо замечательным курсам Language Club за полученные знания. Особенно благодарны нашему преподавателю Алине за подбор необходимых для нас занятий, и разбор интересующих нас тем. Прекрасная девочка администратор всегда шла нам на встречу и несколько раз без проблем меняла график наших занятий. За пол года обучения мы значительно подтянули наш английский. Рекомендую курсы!
  • Алина Лукьяненко
   Алина Лукьяненко залишила відгук про Language Club у 17:00, 24 грудня, 2016
   Я уже 4 месяца регулярно занимаюсь в Language Clab и я действительно вижу ,как мои знания улучшились .С удовольствием буду ходить дальше .
   Всем советую )
   • Екатерина Шепилова
    Екатерина Шепилова залишила відгук про Language Club у 19:32, 23 грудня, 2016
    Я, как и, наверное, многие, начинала учить английский много раз. Так было и в этот раз, пошла с подругами за компанию на эти курсы, и результат меня приятно удивил! Уже через несколько занятий я ощутила заметный прогресс, а сейчас, спустя 4 месяца обучения, понимаю, что узнала больше, чем за время изучения английского в школе и университете!
    У меня замечательная преподавательница — Юлия, которая очень доступно объясняет новый материал, постоянно подталкивает нас к тому, чтобы мы этот материал также постоянно использовали, разговаривая на занятиях, а ещё всё время находит нужные слова, чтобы мотивировать нас хорошо учиться. :)
    Так что занятия проходят быстро, весело, интересно, но при этом продуктивно и самое главное, всегда хожу на курсы с удовольствием! Всем рекомендую!
    Читати всі відгуки