График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Language Club курси англійської мови

Language Club курси англійської мови

Сторінка підтверджена
84.25 72
72 відгуку
від450 грн/міс

Програми навчання Останнє оновлення — 22.04.2017

вулиця Чичибабіна, 2

Про школу Language Club

Центр іноземних мов «Language Club» – це колектив досвідчених фахівців в галузі педагогіки і філології, які в дружній і невимушеній обстановці допоможуть вам чи вашій дитині освоїти нову іноземну мову або вдосконалити і поглибити ваші знання. «Language Club» – це обладнані аудиторії, багата бібліотека іноземної літератури і технічні новинки в навчанні. «Language Club» – це оптимальне місце розташування в центрі міста з найбільш зручною транспортною розв'язкою. І, найголовніше, «Language Club» – це знання, які передаються з любов'ю і турботою. 

В цілому, з 2009 по 2014 рік на базі центру успішно пройшли навчання близько 2000 слухачів. Серед них 529 надійшли до обраного ВНЗ, 333 отримали підвищення по службі, 86 здобули сімейне щастя за кордоном, 49 знайшли роботу в престижних міжнародних компаніях, 31 відкрили свій власний бізнес з іноземними партнерами/інвестиціями, а решта продовжують підкорювати свої вершини і обов'язково наблизяться до своєї мрії за допомогою вивчення англійської або німецької мови в Донецьку та Харкові. 

Викладачі центру керуються принципом трьох «П» - Професіоналізм, Послідовність, Продуктивність, а це значить, що «Language Club» дає 100% гарантію якості знань і працює тільки на результат. 

З року в рік центр розвивається і вдосконалюється, викладачі шукають нові підходи до навчання і освоюють нові освітні методики, коригують програми курсів англійської та німецької мов. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Контактні телефони

+380682237...

Показати номер

+380997278...

Показати номер

Офіційний skype

Language Club

Перейти на офіційний сайт

http://languageclub.at.ua

Адреси філіалів та телефони

 • Харків, Шевченківський район, вулиця Чичибабіна, 2
  +38 (099) ... Показати номер
  +38 (068) ... Показати номер

Відгуки

 • Даринка Голик
  Даринка Голик залишила відгук про Language Club у 12:04, 14 Апрель, 2017
  Замечательные курсы, особенно хочу похвалить работу преподавателя Алины. Отличный подход к учебному процессу, интересные уроки, доступное изложение, даже самой сложной информации. Перепробовала много курсов и преподавателей, такого быстрого результата достигла только с ней.
  • Виктория Костенко
   Виктория Костенко залишила відгук про Language Club у 17:20, 27 Грудень, 2016
   Спасибо замечательным курсам Language Club за полученные знания. Особенно благодарны нашему преподавателю Алине за подбор необходимых для нас занятий, и разбор интересующих нас тем. Прекрасная девочка администратор всегда шла нам на встречу и несколько раз без проблем меняла график наших занятий. За пол года обучения мы значительно подтянули наш английский. Рекомендую курсы!
   • Алина Лукьяненко
    Алина Лукьяненко залишила відгук про Language Club у 17:00, 24 Грудень, 2016
    Я уже 4 месяца регулярно занимаюсь в Language Clab и я действительно вижу ,как мои знания улучшились .С удовольствием буду ходить дальше .
    Всем советую )
    Читати всі відгуки