График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Language Club курси англійської мови

Language Club курси англійської мови

Безкоштовний пробний урок
84.37 73
73 відгуку

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 12.06.2017

вулиця Чичибабіна, 2

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм США
 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Сертифікат На кожному рівні навчання

Про школу Language Club

Центр іноземних мов «Language Club» – це колектив досвідчених фахівців в галузі педагогіки і філології, які в дружній і невимушеній обстановці допоможуть вам чи вашій дитині освоїти нову іноземну мову або вдосконалити і поглибити ваші знання. «Language Club» – це обладнані аудиторії, багата бібліотека іноземної літератури і технічні новинки в навчанні. «Language Club» – це оптимальне місце розташування в центрі міста з найбільш зручною транспортною розв'язкою. І, найголовніше, «Language Club» – це знання, які передаються з любов'ю і турботою. 

В цілому, з 2009 по 2017 рік на базі центру успішно пройшли навчання близько 4500 слухачів. Серед них 829 надійшли до обраного ВНЗ, 533 отримали підвищення по службі, 112 здобули сімейне щастя за кордоном, 62 знайшли роботу в престижних міжнародних компаніях, 41 відкрили свій власний бізнес з іноземними партнерами/інвестиціями, а решта продовжують підкорювати свої вершини і обов'язково наблизяться до своєї мрії за допомогою вивчення англійської або німецької мови в Донецьку та Харкові. 

Викладачі центру керуються принципом трьох «П» - Професіоналізм, Послідовність, Продуктивність, а це значить, що «Language Club» дає 100% гарантію якості знань і працює тільки на результат. 

З року в рік центр розвивається і вдосконалюється, викладачі шукають нові підходи до навчання і освоюють нові освітні методики, коригують програми курсів англійської та німецької мов. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Офіційний skype

Language Club

Перейти на офіційний сайт

http://languageclub.kh.ua

Адреси філіалів та телефони

 • Харків, Шевченківський район, вулиця Чичибабіна, 2

Відгуки

 • Ксения Макарова
  Ксения Макарова залишила відгук про Language Club у 08:25, 12 Травень, 2017
  Занимаюсь в Lunguage Club уже 4 месяц))
  Хочу сказать, что знания английского языка пополняются)
  Очень отзывчивый Администратор, который с радостью ответит на все вопросы и подберет нужную группу. Так же хотелось бы отметить преподавателей...мне пришлось столкнуться только с двумя. Мой непосредственный преподаватель это Владимир! Очень классный преподаватель, занятия с ним очень веселые + информативные)
  Материал занятия преподносит очень доходчиво....ну а если ты немного не догоняешь или тупишь, то разжует и в ротик положит)
  Не могу не отметить так же преподавателя Алину!! Не девочка, а просто космос)) Заменяла у нас пару занятий...но занятия с ней шикарные)) Ей отдельное спасибо за объяснение материала!
  В общем рекомендую эти курсы! Сама долго искала нормальные....и сделала правильный выбор!
  Language Club желаю развиваться и побольше филиалов!!! И....побольше офигенских преподавателей))
  • Даринка Голик
   Даринка Голик залишила відгук про Language Club у 12:04, 14 Квітень, 2017
   Замечательные курсы, особенно хочу похвалить работу преподавателя Алины. Отличный подход к учебному процессу, интересные уроки, доступное изложение, даже самой сложной информации. Перепробовала много курсов и преподавателей, такого быстрого результата достигла только с ней.
   • Виктория Костенко
    Виктория Костенко залишила відгук про Language Club у 17:20, 27 Грудень, 2016
    Спасибо замечательным курсам Language Club за полученные знания. Особенно благодарны нашему преподавателю Алине за подбор необходимых для нас занятий, и разбор интересующих нас тем. Прекрасная девочка администратор всегда шла нам на встречу и несколько раз без проблем меняла график наших занятий. За пол года обучения мы значительно подтянули наш английский. Рекомендую курсы!
    Читати всі відгуки