График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Mortimer English Club курси англійської мови

Mortimer English Club курси англійської мови

Сторінка підтверджена
28.96 2
2 відгуку
від480 грн/міс

Про школу Mortimer English Club

Міжнародна мережа шкіл "Мортімер" нараховує більш ніж 300 клубів в 23 країнах світу. В Україні школи цієї мережі успішно працюють у Києві, Львові, Дніпропетровську, Кіровограді, Харкові. Унікальність методики викладання англійської мови у школі полягає в тому, що дитина вивчає англійську так само, як освоювала рідну мову. Затишне приміщення, висококваліфіковані викладачі, що пройшли обов'язкове стажування за програмою клубу, спеціально розроблені навчальні матеріали - все це зробить процес вивчення англійської мови для вашої дитини надзвичайно захоплюючим, а головне - ефективним. Школа також працює і з дорослими клієнтами. Якщо Ви хочете почати вивчення мови з нуля чи удосконалити своє володіння мовою -  Ви можете стати клієнтом школи. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Пн-Сб: 10.00–19.00 

Адреси філіалів та телефони

 • Харків, Фрунзенський район, Олімпійська вулиця, 10Б
 • Харьков, Дзержинский район, просп. Людвига Свободы

Відгуки

 • Aleksandra Ragulina
  Aleksandra Ragulina залишила відгук про Mortimer English Club у 17:10, 18 Червень, 2015
  Спасибо нашему преподавателю и заботливому руководству. Ребенок с удовольствием изучал английский язык в течение всего года. Ощутим прогресс после первого года обучения, особенно эффективным оказалось посещение английского летнего лагеря.
  Интересная методика обучения для детей и опытные преподаватели. Желаем успехов в следующем учебном году.
  • Natalia Nikolaenko
   Natalia Nikolaenko залишила відгук про Mortimer English Club у 13:30, 27 Травень, 2015
   Ребенку очень нравится дружественная атмосфера и веселые уроки в Мортимере. Начали обучаться в 7 лет, школьную программу обогнали очень быстро, английский стал для ребенка самым любимым предметом. Чувствуется уверенность и желание у дочки продолжать учиться, а это для меня очень много значит. Спасибо!
   Читати всі відгуки