График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Рейтинг курсов английского языка в Харкові

Рейтинг курсов Харкові, лидирующие позиции в котором занимают самые активные и обсуждаемые школы английского, поможет вам выбрать хорошую образовательную компанию

Ознайомтеся з рейтингом курсів англійської - прийміть рішення

Харків - місто динамічне і багатонаціональне, це місто молодих і талановитих людей, які прагнуть до самовдосконалення. І першим пунктом у списку обов'язкових навичок мешканців міста Харкова позначено володіння англійською мовою. Мовних центрів і лінгвістичних шкіл в місті - предостатньо. Складність якраз у виборі кращого з них.

У цьому може допомогти наш рейтинг курсів англійської мови в Харкові. Рейтинг формується за допомогою відгуків реальних студентів харківських мовних шкіл, тому його по праву можна вважати об'єктивним.

Зверніть увагу на те, що лідируючі позиції рейтингу можуть займати різні мовні школи в залежності від того, за яким напрямком навчання ви шукаєте мовний центр:

  • англійська для дітей у Харкові
  • бізнес англійська в Харкові
  • інтенсивні курси в Харкові
  • загальна англійська в Харкові
  • корпоративна англійська в Харкові
  • підготовка до міжнародних іспитів в Харкові

Рейтинг курсів порталу Enguide - відмінний порадник при виборі мовної школи. 

Читати повністю

Про рейтинг Enguide

Рейтинг Enguide є незалежним, він формується відповідно до відгуків користувачів та активності курсів на сайті Enguide.
Ми точно знаємо, що всім курсам англійської мови є, що розповісти відвідувачам сайту Enguide, своїм студентам, як дійсним, так і потенційним: історію компанії, її цінності, типи навчання, вартість послуг, графік роботи, контактну інформацію, поділитися своїми новинами та інформацією про важливі події. Ми сподіваємось, що рейтинг Enguide допоможе вам при виборі курсів англійської мови.

Фотоальбоми курсів

Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
Переглянути фото

Всі курси англійської

Всі курси англійської на карті
Ви завжди можете знайти найближчі курси до вашого дому чи офісу. Використовуйте карту, сортування за районом та вартістю для швидкого переходу до сторінки курсів.
Обрати курси