online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Відгуки про курси Real Time

33527 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

2 перегляди сторінки школи Real Time cьогодні

Всього відгуків – 6
Додати відгук

  • 19 Травень 2020, 15:55
   Всё прекрасно мне нравиться Відповісти
   • 1 Квітень 2020, 14:57
    Лінгвістичний центр «Real Time» (місто Харків) став фіналістом конкурсу "Найякісніші послуги і товари року" від компанії «Знак Якості» в категорії «Школи іноземних мов»!
    «Real Time» - це лінгвістичний центр з 5-річним досвідом роботи в сфері викладання іноземних мов.
    Центр відомий в Харкові як найкраща школа навчання іноземних мов. Студенти «Real Time» успішно складають випускні, вступні та сертифікаційні іспити, будують кар'єру в міжнародних компаніях, використовують знання іноземних мов для налагодження особистих і робочих зв'язків.
    Викладачі "Real Time" розробляють авторські програми навчання мов, враховуючи вікові та психологічні особливості кожного учня.
    Центр радо зустрічає дітей і дорослих.
    За роки успішної роботи головними досягненнями центру є сотні позитивних відгуків, успішні імміграції, високі бали при складанні іспитів.
    Компанія «Знак Якості» нагородила керівників Трошину Тетяну Михайлівну, Сахненко Ірину Вікторівну та колектив центру почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручила штамп «Гарантія Якості»!
    Вітаємо! Бажаємо, щоб ваші учні завжди могли похвалитися своїми великими успіхами. Нехай «Real Time» процвітає, дивує рівнем знань, перспективами та можливостями . Успіхів, досягнень і прекрасних результатів!
    Відповісти
    • 13 Серпень 2019, 10:43
     Занимаюсь на курсах Real time 3 года. Этот факт уже говорит о многом: значит, польза есть и огромная. Когда я пришла, устную речь не понимала вообще. Теперь спокойно смотрю новости CNN и понимаю очень многое. Відповісти
    • 13 Серпень 2019, 09:37
     Замечательные преподаватели, всегда на уроках приятная, дружная атмосфера, бесплатные спикинг клабы с Американцами, в общем только положительные эмоции, рекомендую Відповісти
     • 13 Липень 2019, 12:09
      Могу смело рекомендовать эти курсы! На них не только дают крепкие знания, но и прививают любовь к иностранному языку у детей и добавляют мотивации у взрослых! Відповісти

      Додати новий відгук