График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Speak Simple курси англійської мови

Speak Simple інформація про курси

Сторінка підтверджена
23.96 2
2 відгуку
від700 грн/міс

Методика вивчення англійської в школі Speak Simplekursi

Своєю рідною мовою, ще в дитинстві, ми опановували шляхом активної практики: керуючись нескінченними підказками терплячих батьків, базікали, вимовляючи слова, фрази, пропозиції. Навчання йшло природно, і це працювало, так навіщо ж щось міняти у випадку з англійською? Саме комунікативний принцип принесе успіх - говорить ефективність цієї методика ESL, на якій і базуються наші курси.

Ми пропонуємо навчання англійській через живе і дуже цікаве спілкування на сотні актуальних тем. Такий підхід дає можливість не тільки знати мову, а й розуміти його, і, головне, хотіти нею розмовляти. ESL-методика успішно працює вже майже 20 років у всьому світі і ефективна в тому числі за рахунок своєї інтерактивності.

На кожному занятті 70-80% часу займає практика - говоріння і сприйняття мови на слух. Якщо курс групової, його учні активно спілкуються один з одним, якщо індивідуальний - з викладачем. І ніякої нудного зубріння граматики або банального заучування діалогів - тільки жива мова, неформальний або ділової, але обов'язково сучасний, зі сленгом, ходовими виразами, у всій своїй красі. Заняття в групах проходять досить інтенсивно - 3 рази на тиждень по 3 астрономічні години, з перервою на каву. І, як доведено вченими, саме такий стабільний і продуктивний графік призводить наших студентів до бажаного результату і успіху.

Завдяки методиці вивчення англійської в Speak Simple ви:

Починаєте говорити через 1 місяць, впевнено спілкуєтеся з іноземцями через 4, вільно володієте мовою через 1 рік.

Навчаєтеся легко сприймати англійську на слух, а також не тільки розмовляти, а й думати на ньому.

У ненав'язливій манері дізнаєтеся, добре запам'ятовуєте, а потім і ефективно використовуєте правила побудови фраз і пропозицій.

Розроблені і використовуються Speak Simple методики вивчення англійської розраховані на різні рівні знання мови - від нульового до впевненого (всього 6). Програми занять також враховують різну специфіку. Так, в нашій школі є курси англійської для роботи, для мандрівників, для співробітників компаній, для початківців і так далі - ви обов'язково знайдете свій формат.