online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Англійська індивідуально: для інтровертів і не тільки

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Англійська індивідуально: для інтровертів і не тільки
ІндивІДЕАЛЬНИЙ курс англійської :)

Индивидуальный курс английского языка в Харькове

Індивідуальний курс англійської мови в Харкові, який пропонує клуб Sun Rise, обирають не тільки інтроверти. Хоча для багатьох присутність на занятті тільки викладача та студента – вагомий аргумент на користь індивідуального курсу. Якщо ви так і не навчилися підлаштовуватися під групу людей від 4 до 10 осіб, можливо, не варто мучити себе?

Ефект черги

Люди по-різному сприймають нову інформацію. Хтось схоплює на льоту, комусь необхідно тривале пояснення з переліком прикладів. Ймовірність, що разом з вами в одній групі навчатимуться люди, які зовсім інакше вивчають новий матеріал прямо пропорційна кількості людей на занятті. Простіше кажучи: чим їх більше – тим вам складніше підлаштовуватися під всіх інших. Спрацьовує ефект черги: всі хто попереду вас – вискочки, всі, хто позаду –невдахи. Дратують однаково і ті, й інші.

Китайські туристи

Говорите на груповому занятті ви менше, зате багато слухаєте. З одного боку – це непогано: розвиваєте сприйняття англомовного мовлення на слух. Але не варто забувати, що мова студентів не така чиста і правильна, як у викладача. Ви можете запам'ятовувати слова, які студенти вимовили неправильно. Це те ж саме, що говорити з китайськими туристами: спочатку потрібно зрозуміти, якою мовою вони говорять, потім спробувати переконати себе, що це англійська.

Хто винен?

Що робити?

Спробуйте вивчати англійську індивідуально. Про переваги зможете зробити висновки самостійно. Головне те, що говорити на занятті будете більше, викладач буде приділяти максимум уваги темам, які не знаєте саме ви.

Клуб Sun Rise пропонує:

 Індивідуальні заняття  100 грн/год  пройти тест
 Парні заняття  140 грн/год  пройти тест
 Індивідуально з носієм мови   250 грн/год  пройти тест

Контакти клубу:

 • Адреса: м Харків, вул. Енгельса, 29-Б, 6-й поверх, оф. 620
 • Телефони: (057) 750-94-54, (063) 388-05-03, (050) 199-46-99
 • Офіційний сайт

Поспішайте записатися на курс! 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide