Де і навіщо проходити тест на рівень англійської мови?

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Де і навіщо проходити тест на рівень англійської мови?

Будь-яка школа англійської мови, що дбає про своїх клієнтів і власнурепутацію, рекомендує проходити тестування на визначення рівня англійської мови. Яка мета цього тестування?

Результати тесту допомагають визначити рівень володіння іноземною мовою. Така перевірка знань сприяє правильному підбору навчальної програми. Від цього залежить ефективність вашого навчання.

Більшість студентів, що шукають курси англійської мови, орієнтуються на особисту самовпевненість або ж навпаки –недооцінюють себе, відмовляючись проходити попереднє тестування. До чого це призводить? Студент виявляється в групі з дуже слабкими або ж сильними для нього одногрупниками. Навчання в групі, яка не відповідає рівню ваших знань, не може дати жодних результатів, а в майбутньому погано позначиться на мотивованості вивчати іноземну мову й надалі. Адже в слабкій для себе групі ви швидко занудьгуєте, а в сильній – мало що зрозумієте через відсутність необхідних знань.

Щоб ваше навчання проходило успішно, а очі горіли бажанням удосконалювати свої знання, рекомендуємо пройти тестування на визначення рівня англійської мови і послухати рекомендації досвідчених викладачів. Перевірити свої знання можна в школі англійської мови Sun Rise, пройшовши онлайн тестування на сайті.

Контакти  Адреса Сайт

(057) 750-94-54

(050) 199-46-99

(063) 388-05-03

вул. Енгельса, 29 Sun Rise
 
Бажаємо успішного навчання! ;)

Коментарі до події


    Додати коментар

    Розсилка подій

    Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

    Розсилка подій

    Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide