График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Інтенсивні курси англійської мови – за і проти

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Інтенсивні курси англійської мови – за і проти

Інтенсивні курси англійської мови – послуга, що користується неймовірною популярністю. Адже завдяки таким заняттям один рівень іноземної мови можна пройти за 2 і менше місяця замість 3-4-х (як за стандартого темпу занять). Чи варто жертвувати часом і грошима задля швидкого вивчення англійської? Давайте дізнаємося, розглянувши переваги й недоліки курсу.

Недоліки

 • Вам буде потрібно багато вільного часу, адже інтенсивні заняття проходять 3-4 рази на тиждень і тривають по 2-3 години.
 • Більшість інформації вам доведеться схоплювати одразу на заняттях: перерви між заняттями мінімальні, тому часу на ретельне зубріння буде замало.
 • Висока інтенсивність. Будьте готові до великої інтелектуального навантаження. На таких заняттях необхідно швидко засвоювати великий обсяг інформації.

Переваги

 • Ідеальний варіант для тих, кому англійська знадобиться вже незабаром: у подорожі, на роботі чи навчанні. Хто знає, можливо, вже за 6 місяців ви будете спілкуватися з місцевими жителями Нью-Йорка?
 • Страждаєте від скутості у процесі спілкування англійською мовою? Інтенсивний курс передбачає велику кількість розмовної практики, що позитивно позначається на необхідних для вільного спілкування навичках.
 • Інтенсивні заняття – правильний вибір для тих, хто бажає якнайшвидше поповнити словниковий запас. Вивчення нової лексики відбуватиметься поступово, плавно переходячи від простого до складного. Такий підхід допоможе розговорити найзавзятіших мовчунів.
 • Неперервна залученість до навчального процесу. Завдяки інтенсивним заняттям англійська мови буде присутня у вашому житті майже кожного дня. В такій ситуації навіть мимоволі станеш запам'ятовувати нову лексику, граматику та інше.

Орієнтуючись на переваги і недоліки інтенсивних занять, ви зможете самостійно визначитися, на чому краще зупинити свій вибір – на стандартному або ж інтенсивному курсі англійської мови. А в школі Sun Rise ви завжди можете поринути у світ шекспірівської мови разом з командою висококваліфікованих викладачів, відвідуючи інтенсивні або супер-інтенсивні курси англійської! 

Контакти Адреса Подробиці

(057) 750-94-54

(050) 199-46-99

(063) 388-05-03

вул. Енгельса, 29 на сайті школи Sun Rise
 
Бажаємо успішного навчання! ;)

Афиша событий в ближайшие дни

GIFT CARDS от школы iLingua! Зустрічі GIFT CARDS от школы iLingua! 8 березня iLingua уточнить у менеджера школы!

Комментарии к событию


  Додати коментар

  Рассылка событий

  Будьте в курсе всех событий в мире английского языка с рассылкой Enguide.

  Рассылка событий

  Вы успешно подписались на рассылку событий от Enguide