Пряма трансляція вистави «Як вам це подобається» англійською мовою

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Пряма трансляція вистави «Як вам це подобається» англійською мовою
29 березня усі, хто встигне придбати квитки, мають унікальну можливість переглянути пряму трансляцію вистави Національного Королівського театру Великобританії «Як вам це сподобається» в оригіналі з англійськими субтитрами. 

Чули або навіть використовували фразу «Весь світ - театр»? Ці слова стали популярними завдяки п'єсі Шекспіра«Як вам це сподобається».

«Як вам це сподобається» – рання комедія Вільяма Шекспіра, заснована на романі Томаса Лоджа «Розалінда». Батько Розалінди був вигнаний з його ж володінь своїм рідним братом і засуджений до заслання. Його дочка Розалінда і її кузина Селія також залишили палац і вирушили до Арденського лісу. Там їхні голови звільнилися від загальноприйнятих уявлень про пристойність, і Розалінда, переодягаючись у молодих хлопців, дізнається, що можна жити зовсім інакше, вона шалено закохується.

П'єсу «Як вам це сподобається» не демонстрували на сцені Королівського театру близько 30 років, тому саме ви можете стати одним з перших, хто насолодиться нею після тривалої паузи! ;) 

Дата і час 29 березня 2016 (вівторок), 19:30
Адреса вул. Героїв Праці, 9, ТРЦ Дафі, 3-ій поверх
Подробиці на сайті кинотеатру KRONVERK

Нагадаємо, що в березні ви маєте можливість переглянути інші вистави британського театру , про які ми писали раніше.

Коментарі до події


    Додати коментар

    Розсилка подій

    Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

    Розсилка подій

    Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide