График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

AplusB School курси англійської мови

Відгуки про курси AplusB School

Офіційна сторінка школи на Enguide
Рейтинг:
5.1
3 відгуку
Всього відгуків – 3
Додати відгук

  • залишила відгук у 18:02, 8 Червень, 2017
   -1 Очень сложно выбрать школу английского среди огромнейшейшего выбора в Киеве. Но посетив всего лишь один бесплатный пробный урок, сразу понимаешь что AplusB School это точно то место, где тебя научат не только писать и говорить на английском, но и думать!
   Я не устану повторять, что в школе абсолютно уникальная методика, благодаря которой есть возможность железно усвоить модели предложений, пополнить словарный запас и, главное, разговориться.
   Я учусь в школе больше года, и честно, я даже не могу представить что я буду делать когда закончу все уровни. Ведь это не просто школа, это образ жизни.
   Спасибо преподавателям, особенно Тане за такие нужные знания и позитивный заряд на каждом уроке!
   Моя оцінка курсівВідповісти
   • залишила відгук у 19:56, 18 Квітень, 2017
    0 Як результат - в мене з'явилося бажання не зупинятися на досягнутому, а йти далі, до нових звершень. Після навчання в AplusB School я дійсно вмію розбиратися в граматиці англійської мови. AplusB School дуже енергійна, позитивна і професійна школа. Ті, хто працюють в цьому закладі - дійсно знаходяться на своєму місці. Дуже хороший плюс - хоч і заняття в групі але тут також існує індивідуальний підхід до кожного. AplusB School , дійсно, суттєво, відрізняється від інших шкіл та курсів. Це саме ті, хто не побоялись щось змінити в системі освіти та запропонувати це людям.
    Дякую вам)
    Моя оцінка курсівВідповісти
    • залишив відгук у 22:07, 6 Квітень, 2017
     +1 Очень понравилась школа. Процесс обучения организован на высоком уровне профессионализма. Все преподаватели имеют огромный опыт обучения. Моя оцінка курсівВідповісти

     Додати новий відгук

     Моя оцінка курсів: