График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

AB School курси англійської мови

AB School інформація про курси

Цікаві захоплюючі заняття, талановиті викладачі - далеко не всі переваги школи. AB School представляє різноманітні освітні послуги:

Курс Стандарт

Набір в групи відбувається для студентів усіх рівнів: від Beginner до Advanced. Заняття проходять по буднях, після проходження курсу всі студенти отримують сертифікат.

Курс Інтенсив

Групи формуються із студентів усіх рівнів володіння англійською: від Beginner до Advanced. Заняття проходять у будні дні, три рази на тиждень, після проходження курсу студенти отримують сертифікат.

Індивідуальні заняття

Підійдуть для тих, кому легше проходити курс навчання один-на-один з викладачем або для тих, кому необхідно навчатися за спеціалізованою програмою. Студент може самостійно вибирати час занять і теми, на яких варто акцентувати увагу.

Курс підготовки дитини до школи

Включає не тільки заняття англійської мови, а й читання, письмо, розвиток мовлення, логіку, математику і т.д. Заняття проходять по буднях, два рази на тиждень.

Для того, щоб прийняти остаточне рішення про вибір курсів англійської, ви можете відвідати пробне заняття в школі AB School.