График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Addrian курси англійської мови

Addrian інформація про курси

Сторінка підтверджена
67.29 9
9 відгуків
від385 грн/міс

Безкоштовний урок в Addrian

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 7413 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 3 посетителя просматривали сторінку Addrian

Освітня компанія "Аддріан" була заснована в 2005 році. Школа надає мовні і освітні послуги для учнів різної вікової категорії. Школа англійської мови "Аддріан" пропонує велике різноманіття програм навчання, від курсів розмовної англійської мови, до підготовки для інтерв'ю в посольстві, а також компанія надає освітні послуги за кордоном. На офіційному сайті мовної школи "Аддріан" ви знайдете багато корисної інформації, а також дізнаєтеся про всі напрями навчання. Крім цього, можна подивитися відгуки клієнтів, які вивчали англійську мову в компанії "Аддріан" і ознайомитися з більш детальною інформацією про навчання за кордоном.

Переваги мовної школи "Аддріан":

- Унікальна пакетна система навчання, яка допоможе зберегти зацікавленість студентів до вивчення англійської мови;

- Навчання в міні-групах;

- Ефективний навчальний матеріал;

- Доступна вартість курсів (є можливість навчатися в кредит).

Основна мета школи - дати можливість студенту впевнено почувати себе в англомовному середовищі і використовувати англійську, як ефективний інструмент в сучасному світі.

Вивчення англійської та польської мов в освітній компанії "Аддріан" - це інтенсивний і цікавий курс навчання. Заняття проходять в комфортабельних класах з досвідченими викладачами. під пильним контролем кваліфікованих методистів.

Ми цінуємо ваш час, тому впевнені в результаті навчання у нас. Записуйтесь на курси англійської мови в компанію "Аддріан" і ви на власному досвіді переконаєтесь у нашому професіоналізмі.