График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Addrian курси англійської мови

Addrian інформація про курси

70.57 13
13 відгуків

Освітня компанія ADDRIAN була заснована в 2005 році. Школа надає мовні і освітні послуги для учнів різної вікової категорії. Школа англійської мови ADDRIAN пропонує велике різноманіття програм навчання, від курсів розмовної англійської мови, до підготовки для інтерв'ю в посольстві, а також компанія надає освітні послуги за кордоном. На офіційному сайті мовної школи "Аддріан" ви знайдете багато корисної інформації, а також дізнаєтеся про всі напрями навчання. Крім цього, можна подивитися відгуки клієнтів, які вивчали англійську мову в компанії ADDRIAN і ознайомитися з більш детальною інформацією про навчання за кордоном.

Переваги мовної школи ADDRIAN:

- Унікальна пакетна система навчання, яка допоможе зберегти зацікавленість студентів до вивчення англійської мови;

- Навчання в міні-групах;

- Ефективний навчальний матеріал;

- Доступна вартість курсів (є можливість навчатися в кредит).

Основна мета школи - дати можливість студенту впевнено почувати себе в англомовному середовищі і використовувати англійську, як ефективний інструмент в сучасному світі.

Вивчення англійської та польської мов в освітній компанії ADDRIAN - це інтенсивний і цікавий курс навчання. Заняття проходять в комфортабельних класах з досвідченими викладачами. під пильним контролем кваліфікованих методистів.

Ми цінуємо ваш час, тому впевнені в результаті навчання у нас.