График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Подготовительный центр Albion Education курси англійської мови

Підготовчий центр Albion Education інформація про курси

Хочете розмовляти англійською мовою так само добре, як і російською? Хочете подорожувати, працювати або вчитися в США, Великобританії, Європі і будь-яких інших країнах світу, а також отримати високий результат по IELTS, TOEFL, SAT? Тоді курси англійської мови в Albion Education розроблені спеціально для Вас.

Комунікативна методика, професійні викладачі, сучасні аудіо і відеоматеріали - ви отримаєте мільйон нових можливостей з бездоганним англійським. Вартість курсу = 1368 грн. (2 місяці).

Бажаєте підвищити рівень німецької мови, який є другим міжнародною мовою в світі? У такому випадку спеціально для вас Albion Education пропонує курси німецької мови, комунікативна методика яких дозволяє проводити заняття тільки на досліджуваному мові. Завдяки насиченому графіку занять і постійної мовній практиці ви зможете подолати мовний бар'єр, вступити до Німеччини і отримати доступне якісну європейську освіту. Вартість курсу = 1368 грн. (2 місяці).

Ви ведете свій бізнес з польськими партнерами, у вас є друзі в Польщі або ви хочете відправитися на відпочинок або навчання? Тоді вам неодмінно стане в нагоді знання мови цієї країни. Курси польської мови в Albion Education призначені для всіх бажаючих вивчати польську не тільки на рівні, достатньому для спілкування, а й на рівні, необхідному для вступу до ВНЗ Польщі. Вартість курсу = 1368 грн. (2 місяці).

Курси підготовки до IELTS від Albion Education припускають інтенсивну підготовку до тестування. Головною відмінністю є чітка структура викладання, висококваліфіковані фахівці і окремий підхід до кожного слухача. Вартість курсу = 1 824 грн. (2 місяці).

Основною особливістю тесту TOEFL є знання і розуміння всіх тонкощів і відмінностей між американським і британським англійським. Курси підготовки до TOEFL від Albion Education дозволяють глибоко вивчити матеріал і підготуватися до 100% здачі. Вартість курсу = один тисяча шістсот сімдесят два грн. (2 місяці).

Важливим етапом вступу до будь американський університет є здача іспиту SAT. А найкращим методом підготовки залишаються курси підготовки до SAT від Albion Education, які через свою високої ефективності користуються великим попитом. Вартість курсу = 1520 грн. (2 місяці).

Для того, щоб поступити в один з університетів Німеччини, вам необхідно добре здати іспит TestDaF, сертифікат якого визнають всі вузи цієї країни. Курси підготовки до TestDaF від Albion Education допоможуть вам в короткі терміни вдосконалити мову, відчувати себе впевнено в день іспиту і легко впоратися з усіма його завданнями. Вартість курсу = 1 824 грн. (2 місяці).