График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

American English Center курси англійської мови

American English Center інформація про курси

55.35 136
136 відгуків

American English Center – унікальна школа вивчення англійської мови. У чому ж її унікальність? По-перше, разом з вітчизняними викладачами тут працюють гості з Америки – носії мови, творчі й талановиті педагоги. По-друге, головний акцент навчання – на практику. По-третє, ваші мовні навички будуть відточуватися і вдосконалюватися з кожним днем до тих пір, поки Ви не навчитеся майстерно говорити англійською мовою .

Система навчання

У American English Center використовується семестрова система навчання. Кожен семестр триватиме сім тижнів, семестр відповідає одному рівню. Головний акцент програми навчання в центрі – на розмовну мову, але, варто зауважити, що достатній час приділяється і практичній граматиці. Ви навчитеся говорити мовними шаблонами, які закріпляться у вашій свідомості завдяки практичному їх використанню. Різноманітність програм центру задовольнить потреби клієнтів з будь-яким рівнем знань англійської мови.

Додаткові пропозиції

  • Індивідуальне навчання
  • Корпоративне навчання
  • Домашня академія .Студенти Вище третього рівня навчання отримую доступ до сторінки домашніх завдань
  • Дитячий літній табір. Мовний табір, в якому діти поєднують відпочинок та вивчення англійської мови. Табір створений для дітей від 8 про 12 років
  • Тематичні відеоуроки. На сайті центру розміщені відеоматеріали, які допоможуть вам більш поглиблено вивчити ту чи іншу тему, заповнити прогалини в знаннях
  • Бібліотека. Величезний вибір англомовної літератури, а також – відео і аудіоматеріалів. Філії бібліотеки відкриті в Києві, Одесі, Дніпропетровську та Донецьку.