График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Big Fish курси англійської мови

Big fish інформація про курси

51.88 11
11 відгуків

Англійська мова вважається міжнародною мовою, якою представники різних країн можуть спілкуватися між собою. 

Це мова ділових людей, тому що саме англійська мова дозволяє максимально чітко і лаконічно сформулювати думку, донести ідею, пояснити процес. Не кажучи вже про те, що розмовляти англійською – це все одно, що перебувати на нейтральній смузі.

Знання англійської мови – це навіть не правило хорошого тону, а просто життєва необхідність, особливо якщо ви часто подорожуєте або контактуєте з іноземцями. Адже саме ця мова вивчається у школах всього світу.

Навіть якщо у вас вузьконаправлена ​​спеціалізація, і ви не часто спілкуєтеся з представниками інших країн, знання англійської мови дозволить вам бути в курсі новітніх тенденцій у світі та у вашій сфері зокрема. Адже найсвіжіші новини з'являються в мережі спочатку англійською, і тільки потім їх перекладають на інші мови. Не кажучи вже про те, що ви завжди ризикуєте отримати спотворену інформацію тільки через те, що перекладач неуважній або не має належної кваліфікації.

Знання міжнародної мови дає безліч переваг: починаючи з особистого комфорту і закінчуючи почуттям причетності до світової спільноти.