График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

British Council курси англійської мови

British Council інформація про курси

52.51 57
57 відгуків

Британська Рада в Україні – організація, до якої вам доведеться звернутися, якщо ви хочете пройти курси англійської мови, здати один з міжнародних іспитів або отримати освіту у Великобританії. Британська Рада – це глобальна організація, яка включає в себе 190 представництв у 110 країнах і регіонах. Щорічно до Британської Ради звертаються близько 500 мільйонів людей. А це – майже десята частина населення планети.

Курси англійської мови

Курси англійської мови на базі Британської Ради – це можливість вивчати живу сучасну англійську мову у компетентних і талановитих викладачів. Британська рада пропонує курси англійської мови для клієнтів всіх вікових категорій, а також для корпоративних клієнтів.

Іспити на базі Британської ради

Ви можете здати кілька видів іспитів на базі цієї організації. Серед них :

IELTS ( International English Language Testing System ) – це найпопулярніший у світі іспит, завдяки якому можна визначити рівень знання англійської мови. Більше 2 мільйонів осіб здають його щорічно.

Іспити Cambridge English. Кембриджські іспити з англійської мови визнаються школами, університетами, державними і приватними компаніями в усьому англомовному світі.

Aptis – це новий спосіб оцінки володіння англійською мовою, розроблений British Council, він поширився на весь світ. Тест розроблений з тією метою, щоб організації мали можливість оцінювати і підвищувати рівень володіння мовою серед великої кількості співробітників. Aptis – тест на знання англійської мови для дорослих, його використовують для оцінки відразу декількох мовних навичок: усного мовлення, аудіювання, читання та письма.

Навчання у Великобританії

Якщо Вас цікавить навчання в Англії, Шотландії, Уельсі або Північної Ірландії, Вам допоможе вирішити всі організаційні питання British Council. У Великобританії ви можете пройти навчання за такими напрямками: вища освіта, курси англійської мови у Великобританії, отримання середньої освіти в школі – пансіоні.