График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

British Skylines курси англійської мови

British Skylines інформація про курси

68.87 160
160 відгуків

Оплата курсів англіської мови — одна з найрозумніших інвестицій у своє майбутнє, в майбутнє ваших дітей або у потенціал трудового колективу вашої компанії. Багато студентів British Skylines досягли великих успіхів, хоча почали навчання у British Skylines з початкового рівня. Дехто обирає нашу школу, Щоб вдосконалити набуті раніше навички і почати використовувати англійську в професійній діяльності або для спілкування з іноземцями. Припиняйте відкладати освіту на потім. Почніть вдосконалювати себе вже сьогодні, щоб стати більш конкурентними на ринку праці, а також подарувати собі відчуття свободи та впевненості у своїх силах.

Як почати навчання у British Skylines

Навчання у British Skylines починається з індивідуального тестування. Методисти школи визначають ваш рівень володіння англійською і пропонують вам відповідні групи для відвідування.

Форми навчання у British Skylines

Індивідуальні або групові заняття

Якщо вас не влаштовує час або формат групових занять (у групі від 4 до 12 осіб), оберіть індивідуальний курс із українським або британським викладачем. Ви також зможете узгодити з ним графік відвідувань, який би вас задовольнив. Ви також можете домовитися про індивідуальні заняття для двох і відвідувати їх разом із другом, колегою чи близькою людиною.

Стандартний чи інтенсивний курс

Тривалість одного заняття у British Skylines становить 80 хвилин. Семестр у стандартному курсі триває 2,5 місяці з частотою занять 2-3 зустрічі на тиждень (три заняття у перший тиждень, два у другий і т. д.). Повний курс розмовної і ділової англійської займе 10 місяців. Той самий курс, але в темпі вальсу, триватиме три місяці. Інтенсив передбачає заняття по 80 хвилин 5 разів на тиждень. Є також версія інтенсивних курсів тривалістю в один місяць, якщо вам треба оперативно підготуватися до важливого інтерв’ю чи поїздки за кордон.

Навчання у школі чи віддалені заняття

Якщо ви не з Києва або вам не зручно витрачати час на дорогу, ваш вибір — обучение по Skype. Вам знадобляться вебкамера і гарнітура, і ви зможете пройти повноцінний індивидуальний курс, не выходячи з дома чи офісу.

Корпоративне навчання

Якщо ви хочете вдосконалити англійську мову колег та підлеглих, замовте курс корпоративного навчання з українськими чи британськими викладачами. Заняття будуть проходити у вас в офісі за узгодженим із вами розкладом. Таким чином співробітники компанії будуть вивчати англійську без шкоди робочому процесу.

Англійська на всі випадки життя

У кожного своя мотивація для навчання. Дехто хоче скласти англійську перед вступом до університету, дехто планує навчання чи роботу за кордоном, дехто хоче мати сертифікат про рівень володіння англійською, а хтось хоче вдосконалити мову для особистого вдосконалення. У British Skylines вам допоможуть обрати таку програму навчання, яка найкраще відповідає вашим цілям та пріоритетам.