+38 (068) 190-55-45

Cambridge Clubкурси англійської мови

Безкоштовне тестування
Офіційна сторінка школи на Enguide
Безкоштовне тестування
Офіційна сторінка школи на Enguide

Безкоштовне тестування в Cambridge Club

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

22554 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

2 перегляди сторінки школи Cambridge Club сегодня

Активний набір в групи та ціни на Січень

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
проспект Валерія Лобановського, 6А
Інформація про набори від школи Cambridge Club оновлення від 20.09.2018

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм без ноcіїв мови
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Оплата Помісячно

Про школу Cambridge Club

Класичні британські університети відомі своїми студентськими клубами. Ви можете відчути їх атмосферу, а з часом - відправитися вчитися і / або жити за кордон, коли сходите на курси англійської мови Cambridge Club. Школа англійської Cambridge Club називає себе командою однодумців і створює відповідну атмосферу. Тут не тільки ефективно вчать і допомагають досконало оволодіти іноземною мовою - тут ще й дуже комфортно. Як же ще може бути серед друзів?

Курси англійської мови Cambridge Club - це офіційний представник Кембриджського Університету в Україні Cambridge English Language Assessment (UA037). Тут створили кілька навчальних напрямків для різних учнів:

 • Англійська для дітей з 6 років в комфортному для малюків режимі. Головне завдання в цьому віці - зацікавити англійською та зв'язати іноземну мову з приємними враженнями: англійськими книжками, іграми, пісеньками, мультфільмами.
 • Англійська для підлітків з 12 років враховує вікові особливості і мотивує на навчання за допомогою привабливих тем: коміксів, музики, фільмів, новин про знаменитостей. Одночасно грамотна англійська мова.
 • Англійська для дорослих охоплює рівні від beginner до advanced. Використовуються кращі методики для подолання психологічного і мовного бар'єру перед іноземним, забирається акцент, а граматика відразу ж застосовується на практиці. 
 • Англійська для бізнесу враховує специфіку різних професійних сфер і орієнтований на практичне застосування. Переговори, виступи, документація. В кінці курсу - Business English Certificate.
 • Підготовка до іспитів (міжнародним і ЗНО), розмовні клуби, індивідуальні уроки англійської, в тому числі по Скайпу - все це починається в школі Cambridge Club. 
Показати більше інформації про школу

Офіси Cambridge Club на карті

 • проспект Валерія Лобановського, 6А Украина
  Київ, Солом'янський район, проспект Валерія Лобановського, 6А
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 10:00 - 19:00

Відгуки

 • Cambridge Club
  Cambridge Club відповіла на коментар про Cambridge Club у 14:36, 13 Вересень, 2017
  Большое спасибо за отзыв! Будем надеяться на возвращение!
  • Marina Ratsiborska
   Marina Ratsiborska залишила відгук про Cambridge Club у 14:23, 12 Вересень, 2017
   Дякую Cambridge Club за цікавий та ефективний підхід до занять. За дев`ять місяців навчання я суттєво підвищила свій рівень знань з англійської мови. Окрім знань, я ще здобула нових друзів з якими навчалася в групі. Особливо вдячна нашому викладачу - Катерині, яка не тільки чудовий вчитель а також неймовірна та цікава людина. Всім щиро рекомендую!
   • Yulia Makovey
    Yulia Makovey залишила відгук про Cambridge Club у 17:10, 7 Вересень, 2017
    Інтенсивні, креативні, цікаві, інформативні заняття. Застосовують безліч сучасних методик навчання. Особливо уважний та професійний підхід до кожного студента застосовувала викладач Катерина. Щиро рекомендую!
    Читати всі відгуки