online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Career English Schoolкурси англійської мови

33466 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

6 переглядів сторінки школи Career English School cьогодні

Програми навчання

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
проспект Возз'єднання, 7А
Інформація про набори від школи Career English School оновлення від 21.02.2020

Подивитися інші школи англійської на Enguide

219 шкіл на карті Києва

Безкоштовний пробний урок

9597 відгуків

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм без ноcіїв мови
 • Старт навчання Перші числа місяця
 • Відпрацювання пропущенних занять
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Оплата За курс

Про школу Career English School

Курси англійської мови Career English School ставлять перед собою (і перед своїми учнями) чіткі цілі. І це правильно, коли мова йде в діловій сфері. Неможливо побудувати кар'єру, бізнес або будь-який проект без продуманої стратегії. І без знання іноземних мов - теж. Саме тому курси англійської Career English School спеціалізується на мовних курсах для бізнесу та кар'єри. Хочете розвиватися і обійти конкурентів? Тоді це курси для вас.

Англійська мова потрібна у всіх сферах життя, від подорожей до перегляду фільмів і читання книг в оригіналі. Але коли мова йде про бізнес - потрібно враховувати всі особливості. Наприклад, потрібно сприймати мову як професійний інструмент. Він використовується в переговорах з партнерами, листування, в співбесідах і інтерв'ю з шукачами і роботодавцями, виступах на конференціях, складанні документів (договорів, технічної документації і т.д.). Career English School навчить робити це грамотно, за міжнародними стандартами.

 1. Англійська для сфери ІТ відрізняється своєю термінологією. Тут недостатньо просто побіжно спілкуватися англійською - потрібно орієнтуватися в HTML, CSS і Javascript, методиках програмування, тестування і т.п. У всьому світі айтішники спілкуються англійською - і вам пора.
 2. Англійська для QA Engineers / SW Testers - це спеціальний курс, розрахований на 3 місяці і навчання враховує професійні особливості. Курс веде викладач англійської, володіє досвідом роботи в сфері IТ, так що ви знайдете спільну мову і вивчіть практично корисну інформацію.
 3. Англійська для бізнесу розширює словниковий запас, дозволяє читати англомовні документи, вести переписку з учасниками проектів. 
Записуйтеся в Career English School, щоб освоїти ці навички як можна швидше. 

Показати більше інформації про школу

Офіси Career English School на карті

 • проспект Возз'єднання, 7А Украина
  Київ, проспект Возз'єднання, 7А
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 8:00 - 20:00

  Суббота: 10:00 - 17:00

Відгуки

 • Sverediuk Mariia
  Sverediuk Mariia 18 Грудень 2017, 02:03
  Уже восьмой месяц занимаюсь английским ,у профессионала своего дела и просто замечательного преподавателя Оксаны.За это время успешно прошла обучения от уровня Elementary до уровня Intermediate.На каждом занятии мы строим граммотно английскую речь,ориентируясь на правильную постановку произношений.Кроме...
  Переглянути →
  • Ин Пуш
   Ин Пуш 6 Березень 2017, 23:42
   Очень рекомендую школу для тех, кому нужен бизнес-английский. Мой уровень - upper intermediate, и образование соответствующее, т.е. разговорный английский знаю неплохо. Но чувствовала себя неуверенно в переписке с иностранными партнёрами, нужны были знания английского именно в сфере маркетинга. Пошла...
   Переглянути →
   • Irine Irine
    Irine Irine 21 Лютий 2017, 13:15
    Подобную специализированную школу по IT-тематике искала давно, так как работаю в IT-сфере. И скажу, что English for QA Engineers/ Software testers в Career English School уникальны в своем роде, поскольку рынок предлагает в основном бизнес-английский. Только в этой школе авторские программы для Junior...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки

    Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

    Trinity Education Group
    • м. Площадь Льва Толстого
    • Відкрито набір в 21 групу
    Вибрати групу
    Yappi Corporate
    • м. Хрещатик
    • Відкрито набір в 1 групу
    Вибрати групу
    iCan
     Відкрито набір в 6 груп
    Вибрати групу
    Your Victory
    • Солом'янський район
    • Відкрито набір в 5 груп
    Вибрати групу
    FRIENDS Club Online
     Відкрито набір в 2 групи
    Вибрати групу