График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Denis' School курси англійської мови

Denis' School інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
98.40 217
217 відгуків

Безкоштовний урок в Denis' School

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 9733 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 6 посетителей просматривали сторінку Denis' School

Denis' School – освітня організація з багаторічним досвідом роботи, яка може надати своїм клієнтам весь спектр послуг у сфері вивчення іноземних мов.

Як почати навчання

Для того, школа щоб розпочати навчання в Denis'School, вам потрібно пройти тестування, завдяки якому викладачі школи визначать ваш рівень володіння мовою, проконсультують вас і, звичайно, пригостять ароматною кавою.

Форми навчання та їх переваги

Навчання ви можете проходити у відкритих групах, індивідуально, корпоративно, а також у режимі он-лайн. Кожна з форм навчання має свої переваги. У групі ви можете порівнювати свої результати з результатами колег, спілкуватися; якщо вибрали індивідуальне навчання – ви зможете вибирати час, місце, інтенсивність занять. Корпоративне навчання ідеально підійде для компаній, так як можна вибрати графік навчання, встановити контроль за успішністю учнів, проводити заняття в офісі компанії, вибрати індивідуальну програму навчання, яка буде відповідати спеціалізації компанії.

Унікальна система онлайн навчання в Denis' School 

Школа онлайн-навчання в Denis' School – це не тільки індивідуальні заняття на інтерактивній онлайн платформі, але і розмовно-граматичні тренінги з викладачем в міні-групах (у формі вебмінарів).