График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Denis' School курси англійської мови

Denis' School інформація про курси

Сторінка підтверджена
98.39 216
216 відгуків
від816 грн/міс

Безкоштовний урок в Denis' School

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 8484 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 46 посетителей просматривали сторінку Denis' School

Denis' School – освітня організація з багаторічним досвідом роботи, яка може надати своїм клієнтам весь спектр послуг у сфері вивчення іноземних мов.

Як почати навчання

Для того, школа щоб розпочати навчання в Denis'School, вам потрібно пройти тестування, завдяки якому викладачі школи визначать ваш рівень володіння мовою, проконсультують вас і, звичайно, пригостять ароматною кавою.

Форми навчання та їх переваги

Навчання ви можете проходити у відкритих групах, індивідуально, корпоративно, а також у режимі он-лайн. Кожна з форм навчання має свої переваги. У групі ви можете порівнювати свої результати з результатами колег, спілкуватися; якщо вибрали індивідуальне навчання – ви зможете вибирати час, місце, інтенсивність занять. Корпоративне навчання ідеально підійде для компаній, так як можна вибрати графік навчання, встановити контроль за успішністю учнів, проводити заняття в офісі компанії, вибрати індивідуальну програму навчання, яка буде відповідати спеціалізації компанії.

Унікальна система онлайн навчання в Denis' School 

Школа онлайн-навчання в Denis' School – це не тільки індивідуальні заняття на інтерактивній онлайн платформі, але і розмовно-граматичні тренінги з викладачем в міні-групах (у формі вебмінарів).