График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Друзья курси англійської мови

Друзі інформація про курси

Сторінка підтверджена
95.42 77
77 відгуків
від745 грн/міс

Безкоштовний урок в Друзі

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 8498 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 5 посетителей просматривали сторінку Друзья

Навчальний процес

Заняття на курсах іноземних мов «ДРУЗІ» проходять за семестровою системою. Одне заняття у стандартній групі триває 90 хвилин, два рази на тиждень. Семестр розрахований на 40 занять. Таким чином один навчальний семестр ми проходимо за 5 місяців. Спеціально розроблені методики дозволяють освоювати програму декількох років протягом декількох місяців.

Семестр для кожної групи починається з часу запуску групи. Разом зі своїми друзями ви вирушаєте у мовну подорож, закінчивши яку отримуєте солідний словниковий запас, вміння спілкуватися в різних життєвих ситуаціях і сприймати англійську мову на слух. Ну і звичайно – сертифікат нашої школи. Після здачі фінального тесту, звичайно. 

Викладачі

Викладачі курсів мають вищу педагогічну освіту і солідний стаж викладання, багато з них проходили стажування за кордоном. Вам не доведеться мобілізовувати всі ресурси вашої пам'яті, щоб вмістити величезний обсяг інформації і розговоритися. Найважчі теми на курсах пропонують освоювати за чашкою справжнього англійського чаю.

Починаючи перших рівнів до занять залучаються носії мови, які влаштують вам своєрідний мовний штурм, тут і зараз. Також носії мови часто проводять мовні клуби.

Мовні клуби

Щонеділі – ProEnglish Speaking Club для студентів курсів «ДРУЗІ». Для вас ведучі клубів приготували багато цікавого: дивовижні факти, чудові фільми і аудіо, захоплюючі ігри та захоплюючі теми, на які можна просто побалакати. Тут ви нарешті зможете розслабитися і не боятися робити помилки. І абсолютно не важливо, ви – початківець чи  вже добре розмовляєте. На ProEnglish Speaking Club ви можете говорити так, як умієте, і висловлювати свої думки без докучливих виправлень викладача :) Для студентів курсів розмовний клуб – безкоштовно!

Щочетверга для студентів курсів «ДРУЗІ» – English Movie Club, де вони зможуть на великому екрані кінотеатру Кінопанорама переглянути свіжий фільм англійською мовою, а після обговорити його під час Discussion Club.

Просто приходьте в мовний центр «ДРУЗІ» – ви обов'язково подружитеся з іноземною мовою!