График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Друзья курси англійської мови

Друзі інформація про курси

Безкоштовне тестування
96.30 91
91 відгук

Безкоштовний урок в Друзі

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 9777 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 10 посетителей просматривали сторінку Друзья

Навчальний процес

Заняття на курсах іноземних мов «ДРУЗІ» проходять за семестровою системою. Одне заняття у стандартній групі триває 90 хвилин, два рази на тиждень. Семестр розрахований на 40 занять. Таким чином один навчальний семестр ми проходимо за 5 місяців. Спеціально розроблені методики дозволяють освоювати програму декількох років протягом декількох місяців.

Семестр для кожної групи починається з часу запуску групи. Разом зі своїми друзями ви вирушаєте у мовну подорож, закінчивши яку отримуєте солідний словниковий запас, вміння спілкуватися в різних життєвих ситуаціях і сприймати англійську мову на слух. Ну і звичайно – сертифікат нашої школи. Після здачі фінального тесту, звичайно. 

Викладачі

Викладачі курсів мають вищу педагогічну освіту і солідний стаж викладання, багато з них проходили стажування за кордоном. Вам не доведеться мобілізовувати всі ресурси вашої пам'яті, щоб вмістити величезний обсяг інформації і розговоритися. Найважчі теми на курсах пропонують освоювати за чашкою справжнього англійського чаю.

Починаючи перших рівнів до занять залучаються носії мови, які влаштують вам своєрідний мовний штурм, тут і зараз. Також носії мови часто проводять мовні клуби.

Мовні клуби

Щонеділі – ProEnglish Speaking Club для студентів курсів «ДРУЗІ». Для вас ведучі клубів приготували багато цікавого: дивовижні факти, чудові фільми і аудіо, захоплюючі ігри та захоплюючі теми, на які можна просто побалакати. Тут ви нарешті зможете розслабитися і не боятися робити помилки. І абсолютно не важливо, ви – початківець чи  вже добре розмовляєте. На ProEnglish Speaking Club ви можете говорити так, як умієте, і висловлювати свої думки без докучливих виправлень викладача :) Для студентів курсів розмовний клуб – безкоштовно!

Щочетверга для студентів курсів «ДРУЗІ» – English Movie Club, де вони зможуть на великому екрані кінотеатру Кінопанорама переглянути свіжий фільм англійською мовою, а після обговорити його під час Discussion Club.

Просто приходьте в мовний центр «ДРУЗІ» – ви обов'язково подружитеся з іноземною мовою!