График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Elschool курси англійської мови

Elschool інформація про курси

Сторінка підтверджена
69.00 48
48 відгуків
від640 грн/міс

Всім відомо, що для успішного оволодіння і вільного спілкування на будь-якій мові, необхідно навчитися думати на цій мові, чого неможливо досягти заучування правил по граматиці або марними спробами запам'ятати великі списки слів на окремі теми використовуючи мнемонічні прийоми в навчанні. Щоб навчитися думати на тій чи іншій мові, ми повинні вчити цю мову так, як це роблять носії цієї мови, тобто природним способом. Це і є однією з особливостей нашого центру. Ми використовуємо нестандартних способів зняття мовного бар'єру в основі яких лежить методика Американського професора Стівена Крашен званий «природний підхід».

Практика на наших заняттях займає близько 90% часу: завдання моделюють реальні життєві ситуації. Викладання виключно англійською мовою суттєво прискорює процес розуміння і оволодіння навичками спілкування.

На наших «Speaking club» ми проводимо живі включення і поринаємо в атмосферу Лондона, Нью Йорка, Ванкувера, завдяки нашим партнерам і друзям (носіям мови) живуть в цих країнах. Ми робимо все можливе для того, щоб наші студенти якомога раніше почали отримувати задоволення від спілкування англійською мовою, а отже - процес навчання для наших студентів не обмежується тільки заняттями.

Наші переваги

1. Унікальна, розроблена для наших слухачів програма інтерактивного навчання

2. Ми гарантуємо результат в обіцяні терміни, за умови виконання всіх наших рекомендацій.

3. Ми повернемо Ваші гроші в разі засвоєння Вами менше 75% нашого курсу!