+38 (068) 190-55-45

Відгуки про курси English Monsters

Безкоштовне тестування в English Monsters

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

25675 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

10 переглядів сторінки школи English Monsters cьогодні

Всього відгуків – 1
Додати відгук

  • 4 Січень 2019, 22:19
   Довго обирала собі курси, блукаючи пробними заняттями у різних школах. Щоразу виходила з них з оскомою на обличчі і думками "Ненавиджу англійську!", бо все віддавало нафталіновими збірниками тестів і тими шкільними заняттями із розказуванням топіків на 15 речень і вправами зі вставлянням пропущених слів.
   Годі вже! Монстрики, як вони люблять казати, "Лікують алергію на англійську", бо роблять так, щоб коли ви пройдете граматику з ними, це було надійно і нарешті востаннє.
   Ми не робимо марудних вправ, брейнштормінг під час заняття допомагає краще запам"ятовувати логіку мови. Викладач дуже уважний, заохочує багато говорити, вигадуємо постійно багато смішних історій, щоб слова і правила лишались в голові надійно. Чого лише варті домашки: написати твір "Як я зустрів Павла Зіброва у маршрутці" чи "Чому 2 хлопці обмінялися шкарпетками в електричці". :)))
   Монстри таки по-монстрячому вимогливі. Бо за невиконане домашнє приносиш піцу. А ще просто соромно чогось недовиконувати, тому що стосунки і поза уроками у нас хороші. Переписуємося всією групою англійською, і навіть збираємося з разом час від часу.
   Якщо коротко - люди, що люблять свою роботу. Неймовірно заряджають! Тому уже кілька місяців не лінь їздити на заняття на 8:30 зранку, і вже готова після закінчення записуватися у групу вищого рівня. Рекомендую!
   Відповісти

   Додати новий відгук