График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

English Prime курси англійської мови

English Prime інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
98.96 367
367 відгуків

Безкоштовний урок в English Prime

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 9797 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 21 посетитель просматривал сторінку English Prime

English Prime – центр англійської мови, який може похвалитися цілим переліком переваг, що відрізняють його від інших подібних навчальних закладів. На деякі з них варто звернути увагу:

Унікальна методика

Методика викладання англійської мови в центрі заснована на багаторічних дослідженнях у сфері вивчення іноземних мов. Простоту та ефективність цієї методики складно переоцінити. Заснована вона на комунікативному підході, а також принципы і методах вивчення рідної мови. Основний принцип цієї методики – практика. Граматика вивчається паралельно з лексикою, але не використовується зубріння.

Висококваліфіковані викладачі

Всі викладачі – професіонали, але вони не носії мови. Просто тому, що вивчення іноземної мови має відбуватися на базі рідної. Більшість абстрактних граматичних понятть іноземець просто не зуміє вам пояснити, оскільки говорить на тій мові, якою ви поки не володієте досконало. Викладачі центру – творчі, активні, талановиті люди і прекрасні професіонали.

Різноманітність курсів

English Prime може запропонувати вам найрізноманітніші курси – починаючи з англійського для дітей шкільного віку і закінчуючи спеціальним курсом Mastery. У школі представлено цілий ряд інтенсивних курсів: зимовий, травневий та літній інтенсив, експрес- курс для працевлаштування, експрес-курс для мандрівників тощо.