График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

English Today курси англійської мови

English Today інформація про курси

69.13 50
50 відгуків

Навчання в школі ENGLISH TODAY відбувається за європейським комунікативним методом. Це означає, що ми приділяємо велику увагу практиці розмови англійською мовою.

Головна ціль методики - навчити студента спочатку вільно говорити мовою, а потім думати на ній. З нашим методом, Ви будете слухати, читати, писати, говорити і практикувати англійську мову, що допоможе Вам досягти високого рівня володіння мовою.

Ви дійсно будете вивчати мову таким методом, який не можуть запропонувати традиційні школи. Англійська в Києві стала ще простішою!

Ми впевнені, що головною запорукою успіху студентів є штат викладачів високої кваліфікації. Погодьтеся, що досвідчений фахівець знайде підхід практично до кожного з учнів. Ми запрошуємо висококласних професіоналів, щоб разом йти вірним курсом, а Ваші цілі в навчанні англійської були неодмінно досягнуті.

Звичайно, для повного комфорту під час навчання дуже важлива атмосфера в школі. Ми намагаємося перевершити Ваші очікування, наповнивши заняття затишком і позитивом. Наша школа англійської мови знаходиться в самому центрі Києва, там, де вам буде завжди зручно займатися.

Чому?

  • швидке подолання мовного бар'єру;
  • вивчення граматики в процесі спілкування;
  • співвідношення практики до теорії - 80% / 20%;
  • всі уроки ведуться англійською мовою;

  • Ми знаходимося поруч з вами! 

  • Гарячі старти всіх рівнів! Поспішайте записатися!