График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Европейская Школа курси англійської мови

Європейська школа інформація про курси

Рейтинг: 5.00

Більше 10 тисяч учнів, протягом останніх 15 років, гостинно прийняла у свої стіни «Європейська Школа», офіси якої успішно працюють в Україні.

З тих пір, доброю традицією стала спадкоємність поколінь наших клієнтів. Тепер, у затишних класах, ми зустрічаємо дітей і онуків колишніх студентів. Знайомимося з їхніми друзями та родичами. І це вдвічі приємно, тому що ми бачимо результат своєї роботи. Успіх вчителя – це успіх його учнів.

Відкриваючи для себе нові горизонти, учні розуміють, що це багато приємних емоцій, пов'язаних з такими можливостями як читання літератури та перегляд зарубіжних фільмів, спілкування з іноземцями та комфортне перебування за межами батьківщини.

І не тільки. Знання іноземних мов – це потужний інструментарій для кар'єрного зростання. Історія Європейської школи знає багато випадків успішного вступу наших студентів в закордонні ВНЗ, складання міжнародних іспитів таких як TOEFL, IELTS, FCE, CAE, KET, PET та багатьох інших. Ми плідно співпрацюємо з British Council та є їхніми бронзовими партнерами вже більше 4-х років.

Успішна діяльність курсів іноземних мов «Європейська школа» була двічі відзначена Міністерством освіти і науки України. У 2006 і 2007 роках Міністр С.М. Ніколаєнко удостоїв нашу школу дипломами «За сучасні методи та успішне комплексне навчання англійській мові».

Спочатку, ми – учні та вчителі, але обов'язково стаємо друзями. Тому що кожна людина, яка прийшла в нашу школу, стає частиною нашого спільного життя.

Навчання здійснюється для бажаючих будь-якого віку.