График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

ExtraEducation курси англійської мови

ExtraEducation інформація про курси

66.81 37
37 відгуків

Курси ExtraEducation були створені як освітній центр ще в 2006 році. Компанія пропонує послуги вивчення п'яти іноземних мов, включаючи англійську. Навчання проходить за комунікативною методикою, перше заняття – пробне, воно безкоштовне. Але якщо ви вирішите продовжити навчання в ExtraEducation, пробне заняття буде вважатися як перше.

Унікальні пропозиції

У центрі ExtraEducation є цілий ряд безкоштовних пропозицій для клієнтів:

  • навчальні матеріали
  • розмовний клуб з носієм мови
  • відпрацювання пропущених занять

Нова пропозиція: ви можете почати вивчення другої іноземної мови, паралельно з першим. Ця послуга також надається безкоштовно.

Програми навчання для дорослих

Школа пропонує стандартні та інтенсивні курси вивчення іноземної мови. Крім того, ви також можете вибрати бізнес – курс англійської мови. Клієнти можуть вибирати форму навчання і графік занять. На базі центру ви можете пройти підготовку до провідних міжнародних іспитів.

Дитячий освітній центр ExtraEducation

Центр запрошує дітей віком від 6 до 16 років. У центрі дитина може вивчати англійську, французьку або німецьку мову. Всі заняття проходять в цікавій ігровій формі. Діти шкільного віку проходять навчання у відповідності зі шкільною програмою, але більш глибоко вивчають англійську мову, вдосконалюють розмовні навички, знайомляться з живою англійською мовою.