+38 (050) 190-55-45

График работы поддержки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Первый Кембриджский образовательный центр курси англійської мови

Перший кембриджський освітній центр курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
Безкоштовне тестування
9.7 Рейтинг заснований на оцінках (відгуках) студентів, які відвідали заняття в школі англійської, та складається з 4-х параметрів: викладач, методика, офіс, сервіс. Максимальний бал - 10.
62 відгуку Перший кембриджський освітній центр - 62 відгуку

Безкоштовне тестування в Перший кембриджський освітній центр

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 15539 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 4 посетителя просматривали сторінку Первый Кембриджский образовательный центр

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 11.02.2018

Выберите расположение
улица Ярославов Вал, 13

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Великобританія, США, без ноcіїв мови
 • Старт навчання Вересень і Лютий
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Безкоштовно для студентів школи
 • Навчальні посібники Не входят в стоимость
 • Оплата Частинами

Про школу Перший кембриджський освітній центр

Перший Кембриджський освітній центр - перший освітній центр в Україні, навчальні програми якого розроблені на основі рекомендацій і вимог міжнародних іспитів на знання англійської мови. Крім того, він являється офіційним підготовчим центром авторизованого тест-центру Cambridge ESOL в Україні - Grade Education Center. На базі Кембриджського освітнього центру Ви можете як підготуватися до складання міжнародного іспиту, так і пройти стандартний курс вивчення англійської мови. 

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

cambridge.ua

Офіси Перший кембриджський освітній центр на карті

 • улица Ярославов Вал, 13 Украина
  Київ, Шевченківський район, улица Ярославов Вал, 13
  М Золотые ворота
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 9:00 - 22:00

  Суббота: 10:00 - 19:00

Відгуки

 • Полина Роздобудько
  Прошла уровень B1+ в этой школе английского и очень довольна результатом. Наконец то смогла разложить все по полочкам , учебный процес интересный и захватывающий , а атмосфера очень теплая и дружелюбная - мне всегда хотелось идти на занятие ( в отличии от других курсов на которые я ходила раньше и мне приходилось каждый раз "ломать" себя чтобы пойти на следующее занятие) .Очень приятный весь коллектив ,особенно понравилась моя преподавательница Виктория и я ей очень благодарна за тот вклад ,который она сделала для моего обучения .Всем остальным я тоже довольна ,очень порадовало то , что во время занятия предоставляется возможность пить чай, кофе - это добавляет какого-то уюта и непринужденности .Радует также не большие группы - максимум по 10 человек , что дает возможность преподавателю уделить немного внимания каждому.Здесь также присутвуют клуби ,на которые можно ходить по субботам .Вообщем в этой школи английского много плюсов .Из минусов , то, на мой взгляд, я бы расширила время на прохождения более сложных тем и сократила на легких ,которые идут в самом начале курсов ,но это лично мое мнение (и еще было бы здорово добавить печеньки место конфет )
  • Marina Sokolova
   Прошла уровень Beginner. Удобно подобрано время и дни занятий. Очень понравилась преподаватель, Maryna Dementii. Она достаточно легко доносила к студентам новый материал и помогала разобраться каждому отдельно, если что-то не получалось. Под её руководством наша группа стала очень дружна. Maryna Dementii БОЛЬШОЕ СПАСИБО! Школа организовывала разные мероприятия для студентов, в которых наша группа принимала участие и выиграла приз, что было приятно. С удовольствием буду продолжать обучение.
   • Andriy Goncharuk
    Вітаю всіх прихильників англійської мови! Мене звати Андрій і нещодавно я закінчив курс Upper Intermediate з Карлом Котанчіком (Karl Kotanchik).
    Як про викладача-фахівця і просто людину можу засвідчити про нього лише позитивне. Наші заняття завжди були збалансованими, цікавими і динамічними. Атмосфера була легкою і невимушеною. Як правило, я і не помічав як швидко закінчувався урок.
    Ми не лише методично займалися по книжці, а й проводили жваві дискусії на будь-які теми. Від кожного відвідування я отримував велике задоволення. Граматичний матеріал Карл пояснював доволі зрозуміло і закріплював одразу практичними вправами. Особливо мені імпонувало те, що він доволі добре розуміється на наших роз/мовних особливостях і міг не лише чітко та влучно вказати на кальку, а й пояснити чому ми у тій чи іншій ситуації стабільно робимо помилки на англійській мові.
    Сама школа мене також задовільняла у будь-якому плані: приємні та вічливі працівникі, гарне розташування (5хв. до метро, вікна виходять у двір), повністю обладнані класи, вода та чай у класах (не данність) тощо.

    Однозначно всім рекомендую і школу і Карла - американця з Пенсильванії з українським корінням. З робочих причин мушу зробити перерву у навчанні, а з осені збираюсь обов'язково продовжити.

    Good luck!
    Читати всі відгуки