График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Gelios курси англійської мови

Gelios інформація про курси

52.29 14
14 відгуків

Лінгвістичний центр «Геліос» пропонує всім бажаючим курси англійської мови, які відрізняються від інших пропозицій подібних освітніх послуг гнучким графіком і різноманітністю індивідуальних програм.

Курси іноземних мов

На базі лінгвістичного центру ви можете пройти курс як англійської, так французької або німецької мов. Навчання грунтується на комунікативній методиці. У навчальних групах – не більше 6 осіб, ви самі маєте можливість вибрати кількість осіб в групі (до 6 осіб – звичайна група, 2 людини – міні-група). На базі центру створені курси для дітей та корпоративних клієнтів.

Бюро перекладів

Центр пропонує послуги професійного перекладу в будь-яких сферах людської життєдіяльності. Перекладачі, які працюють у центрі «Геліос» – дипломований фахівці, які мають досвід перекладу художніх, технічних, публіцистичних текстів, а також – ділової документації. Переклади виконуються в стислі терміни, цінова політика бюро – прийнятна, а якість виконання робіт – висока. На базі центру можна провести нотаріальне засвідчення перекладу документа.