График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Gelios курси англійської мови

Gelios інформація про курси

Сторінка підтверджена
52.29 13
13 відгуків
від560 грн/міс

Лінгвістичний центр «Геліос» пропонує всім бажаючим курси англійської мови, які відрізняються від інших пропозицій подібних освітніх послуг гнучким графіком і різноманітністю індивідуальних програм.

Курси іноземних мов

На базі лінгвістичного центру ви можете пройти курс як англійської, так французької або німецької мов. Навчання грунтується на комунікативній методиці. У навчальних групах – не більше 6 осіб, ви самі маєте можливість вибрати кількість осіб в групі (до 6 осіб – звичайна група, 2 людини – міні-група). На базі центру створені курси для дітей та корпоративних клієнтів.

Бюро перекладів

Центр пропонує послуги професійного перекладу в будь-яких сферах людської життєдіяльності. Перекладачі, які працюють у центрі «Геліос» – дипломований фахівці, які мають досвід перекладу художніх, технічних, публіцистичних текстів, а також – ділової документації. Переклади виконуються в стислі терміни, цінова політика бюро – прийнятна, а якість виконання робіт – висока. На базі центру можна провести нотаріальне засвідчення перекладу документа.