График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Glory курси англійської мови

Glory інформація про курси

54.03 22
22 відгуку

Школа англійської мови «Glory» має п'ятирічний досвід роботи в сфері освітніх послуг, її випускниками стали вже понад 800 слухачів. Викладачі школи створили авторську унікальну методику тренажерів.

Методика викладання

Вивчити англійську швидко, цікаво і весело допоможе спеціальна методика школи англійської мови «Glory». Основний мовний матеріал ви вивчаєте прямо на уроці, а не виконуючи величезну кількість домашніх завдань. За допомогою спеціальних карток, ігор, аудіо- та відеоматеріалів ви швидко і якісно запам'ятовуєте основні граматичні правила, вивчаєте особливості фонетики, лексики англійської мови, розвиваєте основні мовні навички. У школі ви будете займатися як з вітчизняними викладачами, так і з носіями мови.

Цікаві пропозиції

Якщо ви ще до кінця не вирішил , яку саме школу англійської мови вам обрати, ви можете пройти безкоштовне тестування в школі «Glory», відвідати офіс школи і поспілкуватися з менеджером. Створена ціла система бонусів і подарунків для клієнтів школи: наприклад, якщо ви приведете з собою друга, отримаєте додаткову знижку. Для клієнтів школи також розроблений онлайн курс вивчення англійської мови. На базі школи функціонує Розмовний клуб, заняття в якому можуть відвідувати як студенти школи, так і ті, хто не є слухачем курсів англійської мови «Glory», але хотів би поліпшити розмовну мову.

Клуби посиленої практики

Крім Розмовного клубу на базі школи також функціонують:

Граматичний клуб. Заняття в ньому допоможуть вам назавжди забути про проблеми з вживанням дієслів, вдосконалення граматики відбувається в ході виконання практичних завдань.

Фонетичний клуб. Заняття в клубі допоможуть вам вдосконалити навички правильної вимови слів і словосполучень, виробити правильну інтонацію, збільшити швидкість розмовної мови.

Listening Club. Клуб створений спеціально для тих, хто може вільно висловлювати свої думки, але погано сприймає англійську на слух.

Навчання за кордоном

На базі школи можна пройти навчання за кордоном. Навчальні тури – авторська ідея школи «Glory». Ви можете відвідати відразу три країни, спілкуючись з іноземцями на вулицях Угорщини, Австрії, Італії, Німеччини, Франції, Польщі чи Чехії.