График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Golden Staff курси англійської мови

Golden Staff курси англійської мови

Сторінка підтверджена
50.57 11
11 відгуків
від1500 грн/міс

Про школу Golden Staff

Golden Staff  можно назвати багаторівневою компанією, яка працює за різними напрямками, в тому числі, надає послуги в сфері вивчення англійської мови. Компанія заснована в 1998 році, вона успішно працює на українському освітньому ринку вже близько 15 років. Golden Staff є членом Європейської Бізнес Асоціації. Центр пропонує великий вибір програм спеціалізованих курсів англійської мови, бізнес курсу та розмовного курсу як для індивідуальних, так і для корпоративних клієнтів. Навчальний центр забезпечує кожного студента повним навчальним комплектом, який включає посібники, зошити та медіаматеріали без додаткових оплат.

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Будні: зручний для Вас час

Контактні телефони

(067) 327 ...

Показати номер

Програми навчання Останнє оновлення від 13.12.2016

Бізнес англійська

Адреси філіалів та телефони

 • Киев, Печерский район, улица Шота Руставели, 39/41

Відгуки

 • Алина
  Алина залишила відгук про Golden Staff у 13:29, 2 Март, 2016
  Английский для HR - супер! Очень эффективная программа, отличный преподаватель. У нас была маленькая группа, все примерно одного уровня, занятия были живые, и понравилось в целом даже больше, чем когда изучала азы языка с репетитором.
  • Марк
   Марк залишив відгук про Golden Staff у 13:18, 25 Сентябрь, 2014
   Я уже отзанимался на курсах английского в Голден Стафф 2 уровня – всё устраивает: близко к метро, опытный преподаватель, занятия интересные и цены приемлемые. Особенно хочу отметить, что группа отлично подобрана – нас 6 человек, и у всех примерно один уровень, никто не отстаёт и не гонится вперёд. По эффекту такие занятия не хуже, чем индивидуальные с преподавателем.
   • Лиля
    Лиля залишила відгук про Golden Staff у 17:00, 5 Июнь, 2014
    Учусь с самых азов на курсах разговорного английского. Результат не заставил себя долго ждать. Прошло всего 3 месяца, а прогресс уже есть весьма значительный. Преподаватель - умничка! Спасибо Голден Стафф огромное! Все классно: и организация, и группа, и место расположения.
    Читати всі відгуки